Recenze selfie tyče s tlačítkem

Recenze selfie tyče s tlačítkem
5 (100%) 1 vote

Podrobně jsme otestovali selfie tyč s tlačítkem a rádi bychom se v následující recenzi s našimi čtenáři podělili o naše postřehy. Tuto selfie tyč je možné koupit ve třech barvách – růžová, modrá a zelená.

Nám byla pro tuto recenzi poskytnuta k testování modrá tyčka. Výrobce udává, že tato selfie tyč je kompatibilní s operačním systémem Android i iPhone. Na obou platformách jsme selfie tyč testovali a bez problému nám fungovala. S operačním systémem iOS stačilo jen zapojit jack konektor do iPhonu a už jsme mohli fotit. U Androidu je ještě třeba nastavit tlačítko hlasitosti v nastavení mobilu, což nám netrvalo nastavit déle než jednu minutu a zvládne to i méně technicky zdatný člověk.

Návod na selfie tyč s tlačítkem

Postupovali jsme podle návodu od výrobce takto:

Návod na selfie tyč s tlačítkem pro operačním systém Android

V redakci jsme měli ještě k dispozici mobilní telefon s operačním systémem Windows Mobile, tak jsme se snažili tuto selfie tyč rozchodit i na něm, ale bez úspěchu. Nepomohla ani instalace externí aplikace. Také výrobce v návodu i na webových stránkách uvádí, že selfie tyč není s tímto operačním systémem Windows Mobile kompatibilní. Proto pokud máte telefon vybaven systémem Windows mobile, bohužel selfie tyč s tlačítkem nebudete moci použít a to platí jak na tuto testovanou selfie tyč, tak i na jiné selfie tyče od dalších výrobců. Podle informací z internetu pro Windows Mobile je možné použít selfie tyč připojenou přes bezdrátové rozhraní bluetooth.

Velmi nás nadchlo zpracování a konstrukce testované selfie tyčky. Ta má oproti jiným prodávaným tyčím ve své kategorii velmi malé rozměry a hmotnost. Tyčka se tak bez problémů vejde do ruky či kapsy u kalhot.

Fotogalerie:

 

Výhody testované selfie tyče s tlačítkem:

  • Velmi lehká konstrukce 80 g, která se velmi jednoduše vejde do ruky.
  • Navzdory malým rozměrům až 70 cm dlouhá vysouvací teleskopická tyč.
  • Pěkné barevné i konstrukční provedení.
  • Příznivá cena.

Nevýhody testované selfie tyče s tlačítkem:

  • Možnost uchycení telefonu do šířky pouze 7.2 cm.
  • Nepodporuje operační systémem Windows Mobile.

Tyčka se v e-shopu JistyKup.cz prodává za cenu 399 Kč + poštovné, což se nám vzhledem k provedení i dobré kvalitě zdá přiměřené. Zakoupit tuto selfie tyč můžete zde.

Sdílejte recenzi
  • 2
    Shares

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *