Recenze veslovacího trenažeru inSPORTline Yukona

Rate this post
Vzhledem k tomu, že máme rádi sport, přinášíme vám další recenzi zaměřenou na sportovní zařízení. Tentokrát jsme otestovali veslovací trenažer inSPORTline Yukona. Ten si můžete pořídit i do menšího interiéru, protože nabízí skladování ve sklopené vertikální poloze.

Technické parametry trenažeru

Veslování je velice ozdravným pohybem a inSPORTline Yukona vám k tomu nabízí i skvělé podmínky a zázemí. Celková hmotnost veslovacího trenažeru dosahuje 20,5 kilogramů. S přehledem si zavesluje člověk s výškou 185 centimetrů. Ti vyšší už budou mít asi problém. Maximální nosnost je 110 kilogramů.

inSPORTline Yukona

Zajímat vás jistě bude hmotnost zátěžového kola, která činí dva kilogramy. Ovládání zátěže je elektronické a brzdný systém je klasicky magnetický. K dispozici budete mít až šestnáct programů, HRC program, hrudní pás jako součást balení a kolečko pro jednodušší převážení.

Klíčové přednosti inSPORTline Yukona

Asi se nemá cenu rozepisovat o tom, že tento veslovací trenažer je efektivním posilovačem celého těla. Jednoduchost ovládání jde ruku v ruce s dlouhým dojezdem. Vypíchnout lze také uložení sedadla, které je na kuličkových ložiskách. Vše má tedy velice hladký a ve finále i tichý provoz.

Co se týče počítače zobrazujícího jednotlivé sportovní hodnoty, je jich více než dost. Nepřijdete například o veslovanou vzdálenost, tepovou frekvenci, čas, spálené kalorie, počet záběrů za minutu a celkový počet záběrů. Nic víc pravděpodobně nebudete potřebovat. Podle našeho mínění jde o velice praktický cvičební nástroj, který se vejde i do menších bytů. A to díky své skladnosti.

Výhody veslovacího trenažeru inSPORTline Yukona:

  • Poměr cena a výkon
  • Tichý provoz
  • Elektronická regulace zátěže
  • Spousta programů na cvičení
  • Snadná montáž

Nevýhody veslovacího trenažeru inSPORTline Yukona:

  • Větší šlapky na nohy
  • Občas mohou vrzat plasty, lze však eliminovat

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.