Recenze vozu ŠKODA Karoq

Rate this post
Dnešní recenzí potěšíme všechny, kdo si plánují koupit nový vůz. ŠKODA Karoq patří mezi jedny z novější modelů české automobilky ŠKODA. Jedná se o praktické SUV, tedy sportovně užitkový vůz, který kombinuje sportovní vlastnosti s praktickými vychytávkami pro běžný provoz. Stejně jako ostatní vozy v této kategorii má vyšší světlou výšku a pohon 4×4. Hodí se proto i do náročnějšího terénu, na připojení vozíku nebo převoz většího nákladu. V případě Karoqu se jedná o kompaktní SUV, tedy SUV s menšími rozměry.

Jedinečný design vozu ŠKODA Karoq

Z hlediska designu vůz zapadá do výrazové linie s kubistickým stylingem, který vytvořil pro ŠKODU designér Jozef Kabaň. Přídi dominuje maska chladiče, celkový vzhled je emocionální a dynamický, má čisté jasné linie a krystalické prvky. A právě moderní robustní vzhled je jednou z hlavních předností vozu. Vzhled byl oceněn také cenou Autonis pro nejlepší designovou novinku mezi kompaktními SUV.

Máte zájem o tento skvělý vůz? Podívejte se na nabídku nových i ojetých vozů ŠKODA Karoq!

Karoq 1

ŠKODA Karoq je postavená na modulární platformě MQB, která je použita u všech nových modelů ŠKODA. V nabídce automobilky jsou 2 benzinové a 2 turbodieselové motory. Pro pohon 4×4 zvolte benzínovou motorizaci s motorem 1,5 TSI s 110 kW nebo naftovou motorizaci 2,0 TDI s výkonem 110 kW či 140 kW.

Karoq 2

Auto rokuJízdní vlastnosti vozu ale za vzhledem rozhodně nepokulhávají. Ne nadarmo se stal Karoq Autem roku 2018 v České republice. Především nás nadchla automatická převodovka s motorem 2,0 TDI. Jeho výhodou je nízká spotřeba v běžných jízdních podmínkách. Vzhledem k tomu, že se jedná o poměrně univerzální vůz, můžete s ním vyrazit i do náročnějších podmínek. Jen počítejte s tím, že některé plastové díly by se v opravdu divokém terénu mohly poničit, běžnou nezpevněnou cestu ale zvládne naprosto s přehledem.

Rozměry vozu

 • Délka: 4,72 metru
 • Šířka: 1,94 metru
 • Výška: 1,7 metru

Karoq 3

Výhody vozu ŠKODA Karoq:

 • Pohon 4×4 a možnost off-road
 • Pohodlí sedadel pro všechny cestující
 • Zavazadlový prostor a možnost vytažení zadních sedaček
 • Spotřeba
 • Design

Nevýhody vozu ŠKODA Karoq:

 • Vyšší pořizovací cena nového vozu.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

1 komentář

 1. Dost záporně mě překvapila kvalita vozu škoda Karog, mám ho 7 měsíců a již se ošoupává kůže na sedadle řidiče, při zavírání kufru musím několikrát zavřít, než zaklapne to je ale drobnos.
  Největší problém, že při vypnutém systému start stop, se auto zničeho nic vypne a to v nejnevhodnější sytuaci a vyžaduje ruční nastartování. Už bych si tento výrobrk určitě znovu nekoupil.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.