Ochutnali jsme drcená a krájená rajčata Polpa di Pomodoro

Rate this post
Vzhledem k tomu, že velice často připravujeme recenze nejrůznějších produktů, rozhodli jsme se pro změnu. Tentokrát uděláme asi největší radost jedlíkům. Otestovali jsme drcená a krájená rajčata Polpa di Pomodoro, která jsou obecně hodně populární. Značku Bassta ostatně není třeba komukoliv zdlouhavě představovat. Takže, pohodlně se usaďte a pusťte se s námi alespoň do virtuálního ochutnávání vynikajících rajčat.

Drcená rajčata v plechovce

Možná si pokládáte otázku, proč jsme sáhli právě po rajčatech, a ne po nějakém jiném pokrmu? Odpověď na tuto otázku je poměrně snadná. Vždyť jsou to rajčata, která se stávají nedílnou součástí mnohých jídel. A tak nebylo moc o čem zdlouhavě přemýšlet. Navíc, v naší redakci jsou drcená rajčata hodně populární.

Při objednávce drcených rajčat jsme se v žádném případě neomezovali. Sázka na jistotu byla poměrně zřejmá. Objednali jsme čtyřkilové balení, konkrétně plechovku o velikosti 4 050 gramů. Provedení obalu už do značné míry naznačuje, jaká je země původu rajčat. Ano, je to slunné a exotické místo, kde jsou podmínky pro pěstování na zcela jiné úrovni nežli u nás v České republice.

drcena rajcataDrcená rajčata Polpa di Pomodoro mají objem 4,25 litrů. Do plechovky se s pomocí otvíráku dostanete poměrně snadno a rychle. Po otevření už jsme se oddávali pohledu na krásná drcená rajčata a užívali si jejich výjimečné chuti. A ta byla v tomto směru skutečně skvělá. Cítit byla patřičná dávka čerstvosti a chuť rajčat na jazyku se doslova rozplývala. Jsou to právě drcená rajčata Polpa di Pomodoro, která jsou bez jakýchkoliv přídavných látek. To znamená, že si budete dopřávat skutečně ryzí a čisté chuti rajčat.

Námi objednané velké balení je navíc vhodné nejenom pro milovníky drcených rajčat, ale také pro větší restaurace a velkoobchodní sítě. K těmto účelům je čtyřkilové balení, jako stvořené. Rajčata v této podobě můžete přidávat do různých pokrmů a polévek. Jako přírodní dochucovadlo budou fungovat skvěle.

Krájená rajčata Polpa di Pomodoro

Naše rajčatová ochutnávka ovšem nezůstala pouze u drcených rajčat. Rovnou s nimi jsme objednávali i krájená rajčata. Přece jenom, každý má při vaření trochu jiné potřeby a vyžaduje k dochucení odlišné typy ingrediencí. Důkazem toho jsou krájená rajčata Polpa di Pomodoro. V tomto případě padla volba také na velkoobjemové balení o hmotnosti 2 500 gramů. Hmotnost pevného podílu činila 1 500 gramů. Vsadili jsme na tu samou značku Bassta řadící se mezi to lepší na současném trhu.

I v tomto případě jsme byli v maximální míře nadšeni. Krájená rajčata Polpa di Pomodoro se stejně jako ta drcená doslova rozplývala v ústech. Opět byla znát výrazná a vyvážená příchuť, která se může stát základem mnohých pokrmů. Rajčata jsou nakrájená na malé kousky, tudíž je můžete využít při různých pokrmech. Typickým příkladem jsou zeleninová jídla, polévky a mnohé jiné.

Zkrátka ani v tomto případě jsme rozhodně nešlápli vedle. Na krájených rajčatech jsme si v maximální možné míře pochutnali. Zároveň jsme i mimo tuto recenzi provedli další objednávku tohoto sortimentu, který by měl být nedílnou součástí asi každé kuchyně. Takový je náš výstup při zpracování recenze drcených a krájených rajčat. Zkrátka, prověřená kvalita za velice rozumnou cenu, o čemž se mimochodem můžete přesvědčit na vlastní kůži. Drcená a krájená rajčata dováží společnost BMC Brno, s.r.o.

Výhody rajčat Polpa di Pomodoro:

  • Bez zbytečných přídavných látek.
  • Vynikající chuť rajčat.
  • Ideální jako přísada do nejrůznějších pokrmů.
  • Velké balení vhodné pro velkoobchodní sítě.
  • Výběr mezi krájenými a drcenými rajčaty.

Nevýhody rajčat Polpa di Pomodoro:

  • Výrobkům nelze cokoliv vytknout.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.