Recenze autosedačky Cybex Solution S-FIX 2018 Pepper Black

V dnešní recenzi se zaměříme na produkt, který bude nejvíce nápomocen především rodinám s dětmi, potažmo samotným dětem. Pokud doma máte malou ratolest, určitě s ní budete řešit jízdu v automobilu, k níž je zapotřebí jeden nepostradatelný prvek. A tím je pochopitelně autosedačka. Proto jsme se rozhodli, že jednu takovou vyzkoušíme a přineseme vám podrobnější recenzi.

Po delším zvažování padla volba na model Cybex Solution S-FIX 2018 Pepper Black.

Pro koho je autosedačka vhodná?

Je bez diskuzí, že pro děti. Tuto kapitolu však chceme věnovat trochu bližší specifikaci, z níž vzejde recenze Cybex Solution S-FIX 2018 Pepper Black. Autosedačka je primárně navržena pro děti od tří do dvanácti let. Pokud jde o váhové kategorie, budete se pohybovat u hmotnosti od 15 do 35 kilogramů. Konkrétně jde o skupinu II a skupinu III.

Kvality tohoto výrobku jsou podpořeny také tím, že vznikl v Německu. Rozměry autosedačky Cybex Solution S-FIX 2018 Pepper Black jsou 40,5 x 50 x 61 centimetrů a celková váha je 6,2 kilogramů.

Patentovaná naklápěcí opěrka

Doménou této moderní autosedačky je především naklápěcí opěrka, která má tři pozice a těch výškových hned dvanáct. Její propracovanost spočívá v tom, že dítěti pomáhá udržet hlavu v bezpečné poloze. To znamená, že nepřepadává ani při spánku. Velké množství prvků pak přináší maximální bezpečnost.

O tu se mimochodem stará také integrovaná lineární ochrana při bočním nárazu. Naše recenze Cybex Solution S-FIX 2018 Pepper Black vám tak odhalí systém, jež je opravdu k nezaplacení. Skrývá se pod zkratkou L.S.P. Zpozorovatelný je na samotných bocích autosedačky.

Praktické připojení ISOFIX

I my jsme si mohli na vlastní kůži vyzkoušet, že autosedačka Cybex Solution S-FIX 2018 Pepper Black je kompatibilní se systémem připojení ISOFIX, což přináší podstatně jednodušší a rychlejší instalaci ve spojení s adekvátní bezpečností. Na té se mimochodem kladně podepisuje i celková stabilita po připevnění na zadní sedačce.

Ve výčtu dalších kladů tohoto zákazníky prověřeného modelu by šlo pochopitelně pokračovat. Je to kupříkladu propracovaný ventilační systém, který bude optimálně udržovat teplotu dítěte. Takový bonus přijde vhod hlavně v letním a hřejivém období.

Naklonit samozřejmě můžete také zádovou opěrku. Díky širokému a pohodlnému sedáku si pak bude libovat jakékoliv dítě, a to i při delších trasách. Naše recenze autosedačky Cybex Solution S-FIX 2018 Pepper Black zkrátka odhaluje, že v tomto směru jde o kvalitní provedení. A když se podíváte na nejrůznější odborné testy, připočtěte si k výše zmíněnému ještě použití prvotřídní skořepiny. Ta dokonale absorbuje jakékoliv nárazy.

Za nás můžeme autosedačku Cybex Solution S-FIX 2018 Pepper Black jedině doporučit, včetně našeho malého figuranta, který si během týdenního cestování doslova chrochtal blahem.

Výhody autosedačky Cybex Solution S-FIX 2018 Pepper Black:

 • Jednoduchá montáž, jíž si zamiluje doslova každý rodič.
 • Maximální důraz kladený na bezpečnost.
 • Přijatelná cena v porovnání se stejně kvalitními výrobky.
 • S.P. systém je opravdu nadstandardním bezpečnostním prvkem pro dítě.
 • Ventilační systém zaručuje, že dítě se nebudete v autosedačce přes léto zbytečně přehřívat.

Nevýhody autosedačky Cybex Solution S-FIX 2018 Pepper Black:

 • Někomu nemusí vyhovovat toto barevné provedení, jde však o individuální záležitost. A od toho také existuje světlejší verze.
 • U světlé varianty může být vrchní část autosedačky náchylnější na ušpinění.
 • U některých menších modelů aut s užšími zadními sedačkami můžete mít problém s upínáním pásů, kdy se budete muset trochu více nahnout přes dítě.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi
 • 2
  Shares

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *