Recenze odrážedla pro ty nejmenší – Puky Pukylino

4.1/5 - (7 votes)
V dnešní recenzi jsme otestovali velmi známé a používané dětské odrážedlo Pukylino od společnosti Puky. Puky je kvalitní německá firma, což ve způsobu a provedení odrážedla bylo vidět a není ani divu, že firma Puky garantuje dlouhou životnost a kvalitu všech svých výrobků.

Odrážedlo Pukylino od společnosti Puky

Vybírat můžete z několika barevných variant a to červené, modré, růžové a zelené. Pro účely naší recenze nám byla zapůjčena červená varianta – tu níže vidíte na pořízené fotografii.

Každý rodič se dříve nebo později dostane do situace, kdy je třeba svému dítěti něco takového koupit, ať už je to z důvodu, aby se dítě zabavilo anebo unavilo.

Jako první se v naší recenzi zaměříme na to od jakého věku je odrážedlo Pukylino pro dítě vhodné. Důležité je, aby Vaše dítě dosáhlo nožičkami ze sedátka odrážedla na zem. Pukylino má sedátko ve výšce 22 cm a v návodu je deklarováno, že je vhodné pro děti od 75 cm výšky. To v reálu znamená, že se dá použít pro děti už od jednoho roku věku, což je jeho nespornou výhodou. Respektive z naší zkušenosti se dítě může od jednoho roku na odrážedlo posadit a nechat vozit rodičem a teprve postupem času se dítě začne učit samo nohama odrážet. Chce to trpělivost i čas. Dětské odrážedlo Pukylino může Vaše dítě používat až cca do věku tří let, respektive záleží na výšce a váze konkrétního dítěte. Puky Pukylino má maximální hmotnost do 20 kg.

Díky velmi dobrému a kvalitnímu zpracování kovové konstrukce a velkým pogumovaným kolečkům a gumovým nekluzkým krytkám na řídítkách je Pukylino velmi stabilní a bytelné. Nemusíte se bát, že se dítě převrátí. Vzhledem ke kovové konstrukci je odrážedlo poměrně těžké oproti jiným lehkým plastovým motorkám. Váha 2.5 kg se poměrně pronese, například pokud už dítě nebude chtít na odrážedle samo jet a jeho maminka bude muset nést odrážedlo v ruce. Puky Pukylino můžete používat jak venku tak i doma. A hlavně při jízdách doma oceníte menší hlučnost díky pogumovaným kolečkům.

Podle našich zkušeností a dalších rodičů je odrážedlo Pukylino téměř nezničitelné a zaručeně Vám dlouho vydrží.

Výhody testovaného odrážedla Pukylino

  • Dítě může jezdit na odrážedle již od jednoho do tří let.
  • Velmi dobrá stabilita.
  • Kvalita zpracování konstrukce.
  • Téměř nezničitelná konstrukce.

Nevýhody testovaného odrážedla Pukylino

  • Puky Pukylino je poměrně těžké oproti plastovým motorkám.
  • Vyšší pořizovací cena.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

1 komentář

  1. dětské odrážedlo napsal:

    Máme doma téměř totožné odrážedlo Milly Mally Micro a jsme naprosto spokojeni. Platí vlastně to samé, co je zde v recenzi 🙂 Terka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.