Recenze DámeJídlo.cz – rozvoz jídla v různých městech

2.7/5 - (3 votes)
Na trhu máte možnost narazit na služby libovolného charakteru. Jednou z těch originálních a nápaditých je také DámeJídlo.cz. Nám to samozřejmě nedalo a podrobili jsme tento projekt patřičnému testování. Naše postřehy najdete v následující recenzi této služby.

Jak již prozrazuje samotný název internetového portálu, jde o službu zaměřenou na rozvoj jídla v nejrůznějších městech České republiky. Pravda, jde spíše o velké lokality, kam rozhodně patří Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice a Liberec.

Vzhledem k tomu, že DámeJídlo.cz se pyšní více, jak 150 000 zákazníky, rozhodli jsme se na zkoušku stát dalším z nich.

Jak jsme postupovali při objednávce jídla?

Na počátku všeho musíte samozřejmě navštívit webové stránky DámeJídlo.cz. Mile nás překvapilo, že v podobném duchu funguje i mobilní aplikace, takže tuto službu máte díky chytrému telefonu neustále při sobě.

Shrneme-li proces objednávky ve třech bodech, vše probíhá následovně.

 • Zadání adresy, na kterou má být dané jídlo doručeno.
 • Výběr restauračního zařízení a objednávka konkrétní pochutiny.
 • Vyčkání na doručení jídla kurýrem.

Ač by se jednomu mohlo zdát, že jde o složitý proces, není se skutečně čeho bát. Ba naopak, překvapilo nás, jak je objednání jednoduché a doručení rychlé.

Vyfiltruje si jídlo dle vlastních chutí

Kladné body připisujeme především volbě jídla. Vybírat si jej můžete nejenom podle názvu, na co máte právě chuť, ale také z nejrůznějších kategorií – Denní menu, Pizza, Burgery, Asie, Sushi, Česká kuchyně, Těstoviny, Kebab, Indie a ostatní.

My jsme zrovna nevěděli, co si přesně objednat, tak jsme k nalezení té ideální pochutiny využili ještě dalších přínosných možností projektu DámeJídlo.cz. Je to hlavně vyfiltrování požadovaného pokrmu. Například na základě doby doručení, která může být mimochodem do jedné hodiny. Dále i podle ceny rozvozu, přijímání plateb a dle akčních nabídek či dopravy zdarma.

Výsledný prezentovaný seznam je vskutku bohatý a pestrý. O tom není žádných pochyb. Těšit se můžete na přehledný výběr jídel, fotografii pokrmu, z čeho je složen a samozřejmě také na cenu. Přiobjednat si můžete například předkrmy, polévky, dezerty, přílohy, nápoje a jiné věci. Jednou ranou zabijete hned několik much najednou.

Kurýr k nám dorazil poměrně rychle, protože jsme si objednávali jídlo z nedaleké restaurace. Vše bylo dokonale zabaleno a navíc jsme mohli platit kartou. I s kvalitou jídla jsme byli spokojeni, ale to už je pravděpodobně jiná recenze.

Výhody rozvozu jídla DámeJídlo.cz

 • Garance spokojenosti – pokud nebudete spokojeni s poskytovanými službami, bude vám navrácena částka.
 • Platit můžete nejenom v hotovosti nebo platební kartou. Využívány jsou také velice oblíbené stravenky.
 • V nabídce jsou aktuálně stovky restaurací, takže uspokojen bude apetit každého občana.
 • Většina jídel a restaurací již obsahuje patřičná hodnocení, takže do jisté míry víte, co kupujete.

Nevýhody rozvozu jídla DámeJídlo.cz

 • Prozatím omezenější nabídka co se týče měst a vůbec míst, kde projekt DámeJídlo.cz působí.
 • Omezený výběr restaurací s možností dopravy zdarma.

Pokud máte právě teď hlad a nechce se vám připravovat žádný domácí pokrm, zvolte pohodlnější a komfortnější cestu skrze internetový projekt DámeJídlo.cz. Dopřejte si rozvoz jídla až k vám domů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

3 komentáře

 1. Tomáš napsal:

  Po téměř dvou letech jsem se ze služby “Dáme jídlo” odhlásil. V cca třetině případů přivezli jídlo pozdě a to klidně o 45 minut. Jednou ho dokonce nepřivezli vůbec. Pokaždé to bylo jak sázka do loterie a o takové služby nestojím. Snad je co nejdříve nahradí někdo profesionálnější a solidnější.

 2. Marťas napsal:

  Až jídlo přivezou včas, tak to snad oslavím. Přitom by jen stačilo napsat v kolik reálně mohou jídlo doručit.
  A ne ty jejich 45 min. nesmysly.

 3. Václav napsal:

  Končím s touto společností.****** nehorázní! Přes 2h čekáte na jídlo a stejně Vám ho nedovezou.A podpora pomoci ” jídlo bude dovezeno za 15, omlouváme se” …. A strhli si 216kč a stejně jídlo nemám!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.