Dárky pro muže a ženy ve formě zážitku

Rate this post
Moc dobře si uvědomujeme, že vymyslet pro někoho originální dárek je velice složité. Nejde pouze o to, že vám to zabere spoustu drahocenného času, ale ve výsledku se ani nemusíte trefit. Navíc, když uvažujete o hmotných darech. Jen málokdo má povědomí o tom, co obdarovaná osoba má či nemá, co se jí líbí nebo nelíbí a podobně.

Proto jsme se rozhodli, že vám přineseme tipy na dárky pro muže, ale také ženy, které mají formu zážitku. Ty mimochodem v současnosti získávají na své popularitě. A to bychom nebyli my, kdybychom jeden z takových zážitku nevyzkoušeli na vlastní kůži a nepodělili se s vámi o vlastní zkušenost.

Zvítězil vyhlídkový let vrtulníkem

let vrtulnikemZážitků je na trhu více než dost, proto jsme se rozhodli vyzkoušet nějaký, který bude vhodný nejenom pro pány, ale také dámy. Vzhledem k tomu, že patříme k milovníkům adrenalinu, padla volba na vyhlídkový let vrtulníkem. Jedná se o šest až sedm minut letu, jež se stanou opravdu nezapomenutelnými.

Let jsme absolvovali v Roudnici nad Labem a v následujících řádcích vám prozradíme, jak vše probíhalo.

Nezapomenutelný zážitek od A až do Z

Nejprve jsme provedli nákup dárkového voucheru, který měl dlouhou platnost. Bylo to do konce roku. Jeho využití je celoroční podle aktuálního počasí. Proto jsme neváhali a hned se objednali na nejbližší možný termín. Ten přišel poměrně záhy.

Na počátku všeho nás uvítali na letišti a seznámili s naším pilotem. V ceně vyhlídkového letu byla bezpečnostní instruktáž abychom věděli, co a jak. Následovalo seznámení s vrtulníkem, respektive představení stroje, ve kterém poletíme. Je třeba konstatovat, že po slovech pilota i člověk se strachem z výšek trochu zklidní.

Proto si myslíme, že také let vrtulníkem patří mezi dárky pro ženy, na něž budou ještě hodně dlouhou dobu vzpomínat. Samotný let vrtulníkem trval asi sedm minut a byl skutečně nezapomenutelný. Pro samou radost a nadšení vše uteklo opravdu rychle a už jsme s vrtulníkem seděli na zemi. Měli jsme celkem vtipného pilota, který s námi ve vzduchu předvedl i několik kreací, při nichž nám adrenalin vyletěl opravdu hodně vysoko.

Z letiště jsme pak odjížděli plni emocí, jež v nás zůstávají ještě při psaní této recenze.

Nechcete let vrtulníkem? Vybírejte jiné originální zážitky

originalni darekNaprosto chápeme, že let vrtulníkem nemusí být zrovna pro každého. V takovém případě ale nezoufejte. My jsme tento zážitek objednali u agentury Allegria, která se na zážitky dlouhodobě specializuje a její produktové portfolio je skutečně bohaté. Natolik, že uspokojí muže i ženy libovolného věku. Přesvědčit se o tom můžete na internetovém portálu https://www.firmanazazitky.cz/originalni-darky/, kde se začtete do spousty tematicky odlišných kategorií pokrývajících zážitky gurmánské, adrenalinové, relaxační, odpočinkové nebo mající formu víkendového pobytu. Zkrátka každý si přijde na to své.

My už nyní dopředu víme, že v některé z našich dalších recenzí se k zážitkové agentuře Allegria určitě vrátíme a přineseme vám osobní zkušenost z ostatních povedených akcí. Příště to možná nebude nic dobrodružného, ale okusíme asi komfortní a všestranný wellness. Vždyť odpočívat se také musí, proto se těšte na příště.

Výhody zážitkových dárků:

  • Přijdete s něčím originálním.
  • Obdarovaný může získat dokonce voucher a následně si zvolit zážitek podle vlastních potřeb.
  • Nabízeny jsou pouze kvalitní zážitky ve spojení s profesionály.
  • Zážitků není nikdy dost, takže jde téměř o nevyčerpatelné dárky.
  • Zážitky jsou pro muže i ženy.
  • Realizovat je lze v podstatě po celém území České republiky.

Nevýhody zážitkových dárků:

  • Vouchery mohou být omezeny termínem nebo počasím.
  • Některé z nich můžou být nákladnější.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.