Ochutnali jsme španělská vína a delikatesy

Rate this post
Pravidelné testování nejrůznějšího sortimentu jsme se rozhodli si trochu zpříjemnit. Vedle elektroniky, služeb a jiných produktů je třeba vyzkoušet něco, co přinese patřičné potěšení nejenom našim čtenářům, ale také nám samotným. A proto jsme zvolili vína a delikatesy.

Je pravdou, že chceme držet úroveň našich recenzí, proto nepoběžíme do prvního supermarketu pro láhev vína. Vsadili jsme na něco daleko exkluzivnějšího, co přijde vhod nejenom lidem v domácnostech, ale třeba i v gastronomii. Naší volbou se stala španělská vína a španělské delikatesy.

Základem je kvalitní dovozce

spanelska vinaHned na úvod pochopitelně uvedeme subjekt, u kterého jsme zakoupili námi objednaná vína. Je to společnost BMC Brno, s.r.o., jíž jsme nezvolili jen tak náhodou. Dlouhou dobu jsme vybírali firmu, jež se zabývá dovozem specifického a kvalitního sortimentu v této oblasti a při prohlídce produktového portfolia této společnosti byla volba naprosto jasná.

Rozhodli jsme se ochutnat vína z oblasti Rioja a Ribera del Duero.

Kvalitní vína Bodegas

I když tento dodavatel přiváží červená i bílá vína, my jsme vsadili na první variantu. Náš balíček obsahoval vína Bodegas Barahonda, Bodegas Lopez Morenas a Bodegas Medina Hermoso. Šlo o mladá vína, která se pyšnila velice znamenitou chutí a dozvukem mnoha tónů. Je pravdou, že těmto odrůdám není možné cokoliv vytknout.

S testováním španělských vín jsme to pochopitelně nechtěli moc přehánět, ale kdybyste měl kdokoliv zájem, firma BMC Brno dováží i řadu dalších odrůd – Bodegas Lagunilla, Bodegas Isidro Milagro, Bodegas Finca La Estacada, Bodegas Luzón, Bodegas Pérez Barquero, Bodegas Pago de la Jaraba nebo Bodegas Hispano Suizas.

Lahodná chuť španělských delikates

spanelske delikatesyKaždý labužník ví, že kvalitní víno se musí kombinovat i s vhodným pokrmem. A ani v tomto směru jsme naši recenzi nikterak nepodcenili. Tento dodavatel se mimo jiné zaměřuje také na španělské delikatesy. My vsadili na vynikající olivy přímo ze Španělska, které se k námi objednaným vínům opravdu hodily. Měli jsme možnost okusit černé olivy bez pecky, olivy FLOR de ESQUIMO a zelené olivy La Sota. Ve všech případech lze očekávat precizní balení a dokonalé splynutí chutí.

Firma BMC Brno, s.r.o. v tomto směru dodává i mnohé další španělské delikatesy, mezi nimiž najdete olivové oleje, ostatní alkoholické nápoje, konzervovanou zeleninu a ovoce, mořské specialisty a sladkosti, jimž jsme se raději snažili vyhnout. Snědli bychom totiž opravdu vše.

Výběr pro domácnosti i gastro subjekty

Psát recenzi na takto kvalitní a lahodný sortiment je opravdu zážitkem, o tom není pochyb a my jako „pokusní králíci“ můžeme s nadšením doporučit právě produktovou nabídku společnosti BMC Brno, s.r.o., která vše prezentuje na internetovém portálu https://www.bmcbrno.cz/. Příjemný je fakt, že na své si přijdou nejenom domácí milovníci španělských specialit, jakými jsou vína a zmiňované delikatesy. Zakoupit lze také větší gastro balení, které vám buď vytvoří adekvátní zásoby na delší dobu nebo najdou uplatnění v restauracích a velkých kuchyních.

Člověk by si nikdy nemyslel, že si může dopřávat čerstvých a lahodných pochutin z oblastí vzdálených stovky kilometrů od České republiky. Nutno ale říci, že to jde. A je jedno, zda si budete dopřávat španělská vína nebo se oddávat španělským delikatesám. Každý si v tomto směru přijde na to své. To si buďte jisti.

Výhody španělských vín a delikates:

  • Splynutí jedinečných chutí.
  • Dostane se k vínům, které v běžném obchodě jen tak neobjevíte.
  • U španělských delikates je kladen důraz na kvalitu.
  • Cenová dostupnost.

Nevýhody španělských vín a delikates:

  • Když jednou okusíte to, co my, jen stěží budete hledat negativa.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.