Navštívili jsme moderní variantu bezkontaktní myčky

Rate this post
Samoobslužných automyček se na území České republiky nachází více než dost a další stále přibývají. I my jsme ostatně takovou navštívili. A vzhledem k tomu, že se další návštěvy podobných zařízení staly pravidelností, rozhodli jsme se vyzkoušet něco více. Vsadit na modernější automyčky, které přichází s řadou vylepšení a služeb navíc. A jakou myčku aut jsme si vybrali? O tom se rozepíšeme v následujících řádcích.

Krásné prostředí modulární myčky

bkfcarwash logoTentokrát jsme se rozhodli otestovat klenot mezi samoobslužnými myčkami. Takže i nyní jsme vsadili na kvalitu společnosti BKFCarWash, avšak s tím rozdílem, že jsme náš vůz vzali do opravdu nového a nadstandardně vybaveného zařízení. Vzhledem k tomu, že tyto bezkontaktní automyčky jsou ve své podstatě modulární, nebylo nic složitého najít tu vhodnou.

První pohled na místo, kde budeme omývat naše vozidlo rozhodně potěší. Jak už to bývá zvykem u tohoto výrobce automyček, dochází ke spojení praktické ergonomie s velice elegantním vzhledem. Při detailnějším průzkumu konkrétního prostoru je zřejmé, že je kladen velký důraz na celkovou bezpečnost a uživatelské pohodlí. Z pohledu zákazníka takovému místu rozhodně nelze cokoliv vytknout.

Námi zvolená samoobslužná myčka aut byla v provedení Futuro, což znamená podsvícené logo, 3D nápisy a hodně prostoru na mytí aut, s čímž jsme u některých automyček měli celkem problém.

Vyzkoušeli jsme všechny mycí programy

Recenze bezkontaktní automyčky by nemohla být kompletní, aniž bychom nevyzkoušeli všechny mycí programy, včetně těch doplňkových.

Základem všeho bylo pochopitelně předmytí. Chemický prostředek pro změkčení nečistot opravdu zabírá.  Pak přichází na přetřes hlavní mycí program, kdy už tekla změkčená teplá voda. Ta údajně obsahuje chemický prášek odstraňující i ty hrubší nečistoty z karoserie. A nutno podotknout, že my jsme do bezkontaktní myčky přijeli s dosti špinavým vozem. Námi zvolená myčka měla dodatečný program mytí s kartáčem, což lze také ocenit. A díky jeho jemnosti se není třeba bát ani o lak.

modularni automyckaDalším zvoleným programem byl oplach. Ten nám umožnil smýt všechnu chemii, a ještě poslední zbytky nečistot. Před voskováním jsme okusili druhý dodatkový program v podání mytí ráfků. Ten je opět obohacen o speciální saponáty přispívající k účinnějšímu a šetrnějšímu mytí nečistot na ráfcích a poklicích. A to ocení u této bezkontaktní automyčky opravdu každý.

Následovaly finální programy. Nejprve konzervace prostřednictvím vosku, který přispívá k celkové ochraně karoserie. Na kapotě pak neulpívá tolik prachu a zároveň jde o ochranu před nežádoucími povětrnostními podmínkami. Nakonec jsme si ještě připlatili za závěrečný oplach s leštěním. Tento poslední program zároveň vysušuje, takže není třeba používat hadřík na otírání. Zkrátka vše v jednom.

Detaily, které udělají radost

Pokud jde o tuto konkrétní moderní samoobslužnou automyčku, je třeba zmínit několik dalších potěšujících poznatků. Například možnost placení s pomocí mobilního telefonu. V našem případě jsme byli nadšeni také z věrnostního programu, takže odteď asi budeme jezdit mýt auto sem a příště ještě levněji.

Když jsme se dali do řeči s provozovatelem, který se tam na chvíli objevil, chválil si servis společnosti BKFCarWash a zároveň možnost dálkové správy zařízení. Takže i provozovatelé budou asi nadšeni.

Výhody bezkontaktní automyčky

  • Auto si umyjete kompletně za pár korun.
  • Možnost volby jen vybraných programů, které se vám hodí.
  • Součástí automyčky byl také praktický vysavač opodál.

Nevýhody bezkontaktní automyčky

  • Je třeba počítat s časovým limitem každého programu.
  • Škoda, že těchto lépe vybavených automyček není v ČR více.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.