Oblíbené modely mobilních telefonů

Rate this post
Mobilní telefon je nepostradatelnou součástí každého z nás. Proto jsme se rozhodli, že vám trochu blížíme jedny z populárních modelů aktuální doby. A ideálně tak, aby si na své přišel opravdu každý. Vyzkoušeli jsme tři modely, na které lze mimochodem uplatnit Okay slevový kupon.

Samsung Galaxy A52s

60a4e3a342c095011620851Nejprve potěšíme příznivce značky Samsung. Sáhli jsme totiž po modelu Samsung Galaxy A52s v barevném provedení Mint. Smartphone o velikosti 6,5“ nabízí Super AMOLED displej a Full HD+ rozlišením s obnovovací frekvencí 120 Hz. Mile překvapeni jsme byli z fotoaparátů. Kombinace 64 Mpx, širokoúhlý 12 MPx, makro 5 MPx a portétový 5 Mpx je velice zajímavá.

Apple iPhone 13

Nezapomněli jsme pochopitelně ani na zcela odlišnou skupinu příznivců operačního systému iOS. Smarty sleva nám umožnila vyzkoušet aktuální Apple iPhone 13, který je z nabízených modelů iPhone cenově nejdostupnější. V tomto směru nelze cokoliv vytknout. Milovníci kompaktnějších telefonů si přijdou na své. Velikost 6,1“, OLED displej, a hlavně prověřená a kvalitní fotografická výbava. V našem případě zvítězila červená barva.

Poco X3 Pro

Nakonec jsme vybrali ještě jeden model vhodný pro ty, kdo mají rádi velké telefony a zároveň příznivou cenu. Je to model Poco X3 8GB/256 GB, u něhož lze zmínit primárně zajímavý design, kvalitní zpracování a dostatečný výkon. Nechybí ani integrovaná čtečka otisků prstů.

Pokud vás zaujal některý z námi testovaných mobilních telefonů nebo máte zálusk na jiný, máme tu ještě doporučení na závěr. Využijte slevových kupónů, s nimiž můžete získat spoustu modelů za zajímavější ceny.

Výhody nákupu se slevovými kupóny:

  • Ušetřit můžete spoustu peněz.
  • Využijete pohodlný nákup z domu.
  • Slevy se vztahují na různé modely telefonů.

Nevýhody nákupu se slevovými kupóny:

  • Slevové kupóny platí pouze v konkrétních e-shopech.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.