Pánské hodinky Meccaniche Veneziane Redentore 4.0 Automatic

Rate this post
Hodinky jsou pro mnohé z nás naprosto nepostradatelným každodenním doplňkem. Proto jsme se rozhodli otestovat pro vás jeden z oblíbených modelů hodinek. Jedná se o pánské hodinky Meccaniche Veneziane Redentore 4.0 Automatic v překrásné modré barvě. Tento model jsme zvolili proto, že jde vzhledem ke zkušenostem s touto značnou o sázku na jistotu.

Design potěší kohokoliv

První, co oslní asi každého nového majitele hodinek je vzhled. Modré provedení lze sladit s libovolným outfitem. Modrá je navíc natolik univerzální, že hodinky můžete nosit v podstatě k čemukoliv a kamkoliv. Domodra je laděný nejenom ciferník, ale také kožený pásek. Minimalistický design si zakládá na celkové jednoduchosti, přesto působí velice elegantním dojmem. Hodinky si oblíbíte i díky těm nejmenším detailům. Je to například prošívání pásku v blízkosti ciferníku.

Technické parametry hodinek

Mile nás překvapilo, že pánské hodinky Meccaniche Veneziane Redentore 4.0 Automatic jsou vyrobeny z nerezové oceli 316L. Model je ručně leštěný a vypadá opravdu skvostně. Pokud jde o strojek, je to automatický CAL.MV145. Tloušťka je cca 12 milimetrů a průměr hodinek je 40 milimetrů. Vrchní část ciferníku je kryta prostřednictvím antireflexního safírového sklíčka.

Z pohledu parametrů je třeba zmínit ještě jednu věc. Hodinky mají pásek z pravé kůže vyrobené v Itálii. Šířka koženého pásku je 20 milimetrů. Z pohledu vlastní zkušenosti můžeme prozradit, že hodinky se na ruce nosili velice pohodlně. Zároveň svým unikátním a krásným vzhledem přilákaly pozornost mnohých kolemjdoucích. Za nás je můžeme rozhodně doporučit.

Výhody pánských hodinek Meccaniche Veneziane Redentore 4.0 Automatic:

  • Skvělý vzhled.
  • Možnost výběru i dalších barevných variant.
  • Jednoduchost spojená s praktičností.

Nevýhody pánských hodinek Meccaniche Veneziane Redentore 4.0 Automatic:

  • Hodinkám není co vytknout.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.