Vyzkoušeli jsme kvalitní kopačky

Rate this post
Pravidelně vám přinášíme recenze nejrůznějšího sortimentu. Tentokrát potěšíme především sportovní nadšence. Konkrétně milovníky fotbalu, protože jsem pro ně vyzkoušeli fotbalové kopačky. Objednali jsme si tři odlišné série produktů a přesvědčili se o jejich kvalitách.

Nike Tiempo

kopacky adidasPrvní testovaný model pocházejí se série Nike Tiempo. Konkrétně jsme zvolili lisovky Nike Tiempo Legend 9 Pro FG. Kopačky na přírodní trávu, které si jistě zaslouží náležitou pozornost. Kožený materiál působí velice kvalitně. Ostatně, kopačky jsou primárně určeny pro poloprofesionály. V bílé barvě s černým znakem Nike vypadá tento model doslova famózně.

Adidas Predator

Dalším testovaným kouskem byly kopačky Adidas Predator. Tentokrát jsme vsadily na kolíky a trochu výraznější barevné provedení. Model Adidas Predator Accuracy+SG nás opravdu nadchl. V tomto případě jde o syntetický materiál a provedení bez tkaniček. Kopačky jsme otestovali na mokrém i blátivém terénu a nutno podotknout, že u nás sklidily značný úspěch.

Nike Mercurial

Abychom vám přinesli co možná nejširší rozpětí vhodných kopaček pro fotbal, do třetice všeho dobrého jsme se zaměřili na modelovou řadu Nike Mercurial. Volba padla na doposud neodzkoušený typ obuvi. Byly to sálovky Nike Zoom Mercurial Vapor 15 Academy IC Junior. Jak už prozrazuje samotný název, jde o model určený pro děti, a především pro amatéry. Bílá varianta se světle a zářivě modrou podrážkou je nepřehlédnutelná. Z hlediska pohodlí není co vytknout. Použit je syntetický materiál.

Nakupujte kopačky na internetu

Na závěr se ještě zmíníme o tom, kde jsme všechny testované kopačky zakoupili. I v tomto ohledu jsme byli nadmíru spokojeni. Je to internetový obchod r-gol.com, kde se vám dostane pestrého výběru modelových řad. Kromě kopaček můžete pořídit i další fotbalové oblečení a příslušenství.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.