Recenze pracovní kombinézy Emerton

Zajištění bezpečnosti práce, ale také dostatečné pohodlí a teplo jsou základním předpokladem každé manuální činnosti. Investici do kvalitního pracovního děvu oceníte jak ve vašem volném čase, tak v práci.

Montérky nebo jednorázový oblek?

recenze pracovní kombinézaPraktickým řešením pracovního oděvu je montérkový overal. Jednoduše chrání celou plochu vašeho těla a ušetří vám zbytečné starosti při hledání jednotlivých dílů. Jistě se vám už stalo, že jste v dobré víře ušetřit sáhli v obchodě po jednorázových oblecích a již během prvního použití se oblek roztrhl a vaše investice tak byla více než zbytečná.

Praktické vychytávky

Kvalitní pracovní kombinéza EMERTON obstojí i v těch nejnáročnějších podmínkách. Kombinace polyesteru s bavlnou zaručuje příjemnost a odolnost materiálu, který je se svou gramáží 270g/m2 odolným, přesto příjemným oděvem na nošení. V těch nejvíce namáhaných částech je kombinéza vyztužená takzvanou nezničitelnou tkaninou Cordurou, která je velmi pevná, odolná proti oděru a zároveň ohebná. Corduru najdeme také na kolenech, která jsou zdvojená a disponují možností vložení nákoleníků pro práci v kleče. Pas je řešený zadní gumou, overal je proto pohodlný a nikde netlačí. Je dostupný ve velikostech 48 až 64.

Něco navíc

Kromě velkého počtu praktických objemných kapes, tu najdete také jednu na mobil a nechybí ani praktické poutko na kladivo. Černá barva s oranžovými detaily dodá profesionální nerušivý vzhled.

Výhody:

  • Příjemný a odolný materiál.
  • Možnost vložení nákolníků.
  • Spousta praktických kapes a poutek.

Nevýhody:

  • Vyšší pořizovací cena odpovídající kvalitě.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *