Recenze pracovní kombinézy Emerton

Rate this post
Zajištění bezpečnosti práce, ale také dostatečné pohodlí a teplo jsou základním předpokladem každé manuální činnosti. Investici do kvalitního pracovního děvu oceníte jak ve vašem volném čase, tak v práci.

Montérky nebo jednorázový oblek?

recenze pracovní kombinézaPraktickým řešením pracovního oděvu je montérkový overal. Jednoduše chrání celou plochu vašeho těla a ušetří vám zbytečné starosti při hledání jednotlivých dílů. Jistě se vám už stalo, že jste v dobré víře ušetřit sáhli v obchodě po jednorázových oblecích a již během prvního použití se oblek roztrhl a vaše investice tak byla více než zbytečná.

Praktické vychytávky

Kvalitní pracovní kombinéza EMERTON obstojí i v těch nejnáročnějších podmínkách. Kombinace polyesteru s bavlnou zaručuje příjemnost a odolnost materiálu, který je se svou gramáží 270g/m2 odolným, přesto příjemným oděvem na nošení. V těch nejvíce namáhaných částech je kombinéza vyztužená takzvanou nezničitelnou tkaninou Cordurou, která je velmi pevná, odolná proti oděru a zároveň ohebná. Corduru najdeme také na kolenech, která jsou zdvojená a disponují možností vložení nákoleníků pro práci v kleče. Pas je řešený zadní gumou, overal je proto pohodlný a nikde netlačí. Je dostupný ve velikostech 48 až 64.

Něco navíc

Kromě velkého počtu praktických objemných kapes, tu najdete také jednu na mobil a nechybí ani praktické poutko na kladivo. Černá barva s oranžovými detaily dodá profesionální nerušivý vzhled.

Výhody:

  • Příjemný a odolný materiál.
  • Možnost vložení nákolníků.
  • Spousta praktických kapes a poutek.

Nevýhody:

  • Vyšší pořizovací cena odpovídající kvalitě.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.