Recenze chytrých hodinek Amazfit GTS

Rate this post
Chytré hodinky jsou čím dál více v kurzu. Dnes už to nejsou pouze známé Apple Watch, ale i spousta dalších, jenž se objevují na trhu. Z těch posledních zajímavých kousků jsme si vybrali jedny, které nás opravdu zaujaly a rozhodli jsme se, že je vám přestavíme blíže. A shodou okolností tak trochu vypadají jako Apple Watch, i když jimi nejsou.

Karta v dnešní recenzi padla na chytré hodinky Amazfit GTS, které pořídíte již od 3 200 Kč, což je vynikající cena vzhledem k tomu, co vám tento produkt nabízí. Tak se pohodlně usaďte a pusťte se do čtení naší nové recenze.

Atraktivní vzhled na první pohled

Rozbalování takových „hraček“ je pro nás vždy velice příjemnou záležitostí, a u Amazfit GTS to nebyla výjimka. Tyto hodinky se vyjímají velice stylovým a krásným designem. V našem případě padla volba na variantu Black, tedy černou.

Příjemné jsou i samotné rozměry a obzvláště tenké tělo zhotovené z kovu, které má na výšku asi 9,4 milimetrů. Součástí hodinek Amazfit GTS je také silikonový pásek pohodlný na dotek.

Vynikající Amoled displej

amazfit gts zepreduZobrazovací plochu chytrých hodinek lze označit za výbornou. O dokonalou prezentaci nejrůznějších informací se stará dotykový Amoled displej o velikosti 1,65“. Jeho jemné rozlišení nabízí citlivost 340 PPI a vrchní část? O tu se rozhodně bát nemusíte. Je totiž chráněna speciálním sklem Gorilla Glass 3.

Součástí hodinek Amazfit GTS je jeden ovládací prvek na pravé straně těla. Ve spodní části se pak nachází velice kvalitní senzor srdečního tepu, jenž je vybaven technologií BioTracker PPG. V rámci modulů je třeba zmínit i navigační systémy GPS a Glonass. Chybět vám nebude tříosý geomagnetický senzor, šestiosý axiální akcelerometr, senzor světla a vestavěný barometr.

Příjemný je bezpochyby fakt, že chytré hodinky Amazfit GTS jsou voděodolné, takže se s nimi můžete potápět do hloubky až 50 metrů.

Jakými funkcemi disponují chytré hodinky?

amazfit gts zbokuRecenze chytrých hodinek Amazfit GTS samozřejmě pokračuje, a jak jinak než představením jednotlivých funkcionalit. Těšit se můžete na monitoring denní aktivity. Hovořit lze například o množství spálených kalorií, počtu ušlých kroků, ale také o monitoringu vašeho spánku.

Nechybí pochopitelně podpora až dvanácti sportovních aktivit, mezi něž patří hlavně běhání, cyklistika, horolezectví, lyžování, rotoped, plavání a mnohé další. Vzhledem k tomu, že hodinky Amazfit GTS jsou propojeny s chytrým telefonem skrze Bluetooth, přijde vám vhod také notifikace. My jsme se prostřednictvím hodinek nechali informovat o SMS zprávách, volání, emailech a zároveň jsme mohli využívat oblíbených aplikací. Zkrátka vše podstatné na jednom místě.

A výdrž? Ta nás velice mile překvapila. Bez sebemenšího problému se bude pohybovat mezi deseti až čtrnácti dny podle toho, jak je budete využívat. Výrobce udává, že v pohotovostním režimu jsou schopny vydržet až třicet dnů. To jsme ovšem neověřovali, protože jsme měli potřebu si s chytrými hodinkami Amazfit GTS neustále hrát.

Výhody chytrých hodinek Amazfit GTS:

  • Vynikající rozlišení displeje a jeho perfektní odezva.
  • V mobilním telefonu můžete využívat propracovanou aplikaci Amazfit. Ta je samozřejmě v češtině.
  • Dlouhá výdrž baterie oproti konkurenčním produktům.
  • Hodinky jsou na ruce příjemné a vypadají originálně.
  • Voděodolnost vám zaručí, že hodinky nemusíte během dne sundávat ani ve sprše či při jiném kontaktu s vodou.

Nevýhody chytrých hodinek Amazfit GTS:

  • Některé informace nemusí být na displeji dobře čitelné díky své malé velikosti, a to hlavně u lidí s problémem vidění.
  • Pro méně technicky zdatné uživatele by mohl být přiložen podrobnější manuál.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.