Recenze pánské a dámské peněženky

Rate this post
Už dlouhou dobu jsme vám nepřinesli žádnou recenzi z oblasti módních doplňků. Proto jsme se rozhodli, že otestujeme něco, co se hodí nejenom mužům, ale také ženám. Něco, co nosíme neustále u sebe a má v podstatě u kohokoliv hodně praktické využití. Jsou to peněženky. A abychom uspokojili všechny naše čtenáře a čtenářky, vyzkoušeli jsme pánskou i dámskou peněženku.

Moderní pánská peněženka

panska penezenkaJako první jsme si vybalili peněženku pro pány, která je nám přece jenom bližší, a tak trochu víme, co od ní očekávat. Volba padla na koženou variantu v hnědé barvě, jež je doplněna o elegantní nápis. Imitace broušené a opotřebované kůže dle našeho názoru působí na první pohled chlapským dojmem.

Pánské peněženky tohoto typu jsou velice oblíbené, a to z toho důvodu, že obsahují zapíná v podobě patentu. To je jistě přínosný doplněk, pokud nechcete rozsypat obsah své peněženky. Rozměry 12,5×9,5×2,5 centimetrů nám padnou, jako ulité.

Za značkou Always Wild se skrývá kvalita, což je zpozorovatelné už po samotném uchopení do ruky. Výrobní materiál v podobě kůže působí velice bytelným dojmem. Milé překvapení na vás bude čekat uvnitř peněženky. Vnitřní kapsy toho nabízí více než dost.

K dispozici jsou dvě velké průhledné kapsy na doklady, osm neprůhledných kapes na karty, včetně jedné další průhledné kapsy, kam můžete umístit také kartu. Nechybí samozřejmě dvojí prostor na papírové bankovky, mincovník a jedna skrytá dvojitá kapsa na zip.

Dámská luxusní peněženka

penezenka damskaU dámské peněženky jsme tak trochu vsadili na to, co by se mohlo ženám líbit nejvíce. Volba padla na sytě červenou peněženku značky Gregorio, která je zhotovena jak jinak než z kůže. Lesklá verze působí velice elegantní dojmem. Peněženka dámská, konkrétně tento typ, nabízí ještě více úložného prostoru.

Její provedení je podlouhlé, což dokazují rozměry 16,5×9,5×3,5 centimetrů. Takový tvar je mimochodem pro ženy, jako dělaný. Praktické je rozdělení peněženky na dvě části. Do jedné si budete ukládat platební karty, vizitky, slevové kary, bankovky a mince. Druhá část nabízí prostor schovaný za masivním zipem, kde nechybí ani potřebný mincovník.

Co nás v případě této dámské peněženky nadchlo byl mimo jiné i způsob dodání. Peněženka dámská nám totiž dorazila v krásné dárkové krabičce, na níž se vyjímalo logo výrobce.

Pokud tedy potřebujete novou peněženku, snad se vám tato recenze stane praktickou nápovědou, ať už půjde o pánské nebo dámské provedení. Tyto peněženky vám mimo jiné mohou posloužit i jako velice zajímavý dárek.

Výhody kožených peněženek:

  • Kvalitní a odolný materiál.
  • Snazší údržba.
  • Delší životnost při pravidelném používání.
  • Elegantnější a luxusnější vzhled.
  • Dnes už i cenová dostupnost a celkový výběr modelů.

Nevýhody kožených peněženek:

  • Když ji ztratíte, bude vás to mrzet.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.