Recenze dřevěných hodinek BOBO BIRD F06

4.2/5 - (6 votes)
Hodinky jsou nepostradatelným doplňkem každé pánské nebo dámské ruky. Doplněk, dodávající celému outfitu patřičný styl a eleganci. Jenže, nejsou hodinky jako hodinky. V poslední době se do popředí zájmu mnohých milovníků módy derou dřevěné hodinky. A proto jsme neváhali a jedny takové objednali z e-shopu DreveneHodinky.eu

Vybrali jsme dřevěné hodinky s označením BOBO BIRD F06, které nám dorazily ve velice působivé a pěkné papírové krabičce. Společně s hodinky je možné objednat také krásné stylové dřevěné pouzdro vhodné jako dárek. Na následujících řádcích si v naší recenzi přečtěte výhody i nevýhody těchto dřevěných hodinek.

Design dřevěných hodinek předčí všechna očekávání

Jestliže si myslíte, že když máte doma klasické hodinky, tak vás podoba těch dřevěných nikterak nepřekvapí, jste na omylu. Po rozdělání zásilky nám doslova v redakci spadla brada. Použité dřevo na hodinkách je totiž propracováno do nejmenšího detailu. Každý záhyb, barevné provedení, léta dřeviny, to všechno má své jasně dané místo.

Z estetického hlediska dřevěné hodinky značky BOBO BIRD F06 skutečně nadchnou. Velice zajímavá je i středová část připomínající dřevěnou překližku, kde je zobrazován samotný čas.

Celek dotváří ještě praktický pásek černé barvy, jehož šířka 23 milimetrů a délka 250 milimetrů je naprosto dostačující pro pánskou ruku. Slovo „elegance“ nabývá v tomto případě toho pravého významu.

Jak fungují hodinky BOBO BIRD F06?

Dřevěné hodinky jsou poháněné drobnou knoflíkovou baterií s označením SR626SW, která je součástí balení. To se mimo jiné v kombinaci s lehkým dřevěným výrobním materiálem promítá do nízké hmotnosti a to jen neuvěřitelných 32 gramů. Hodinky vás proto na ruce nebudou jakkoliv tížit jako například kovové hodinky.

K miniaturní baterce se dostanete velice pohodlně, a to po odšroubování čtyř malých šroubků ze zadní strany hodinek. Vzhledem k tomu, že šroubky jsou umístěny ve dřevě je třeba šroubovat velmi opatrně, aby se nestrhl nebo “nevyčvachtal” závit. Proto výměnu baterie raději svěřte odborníkům, což mimo jiné doporučuje i přiložený český návod.

Princip zobrazení času je velice originální. K dispozici je vám několik otvorů rozmístěných místo klasických čísel. V nich se zobrazuje červená a černá výplň, jež představují velkou a malou ručičku jako vidíte na obrázku níže. Vy tak s přehledem vyčtete přesný čas z dřevěného ciferníku. Ten má ostatně průměr 45 milimetrů a výšku 12 milimetrů, takže akorát.

Výhody dřevěných hodinek BOBO BIRD F06

  • Originální a netradiční design.
  • Velice pohodlné na ruce.
  • Kvalita zpracování.
  • Baterie je součástí balení.
  • Velice lehké provedení a to jen 32 gramů.

Nevýhody dřevěných hodinek BOBO BIRD F06

  • K dřevěnému materiálu musíte přistupovat ohleduplněji kvůli oděru či poškrábání.
  • Nejsou vodotěsné.
  • Složitější výměna baterie.
  • Dárkové dřevěné pouzdro není v ceně.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.