Recenze hodinek Garmin Forerunner 965

Rate this post
Patříte k náročnějším uživatelům hodinek a rádi sportujete? Potom vás jistě osloví hodinky Garmin Forerunner 965. Ty jsme měli možnost otestovat v titan karbonovém provedení v černé barva. A výsledek naší recenze? Ten se dočtete v níže uvedených řádcích.

Kvalitní zpracování

Začněme nejprve od vnějšího vzhledu, který nás velice mile překvapil. Sportovní hodinky Garmin Forerunner 965 disponují displejem o velikosti 1,4“, což je předpokladem toho, že vám bude zobrazeno opravdu hodně informací. Displej je zároveň chráněn sklíčkem Corning Gorilla Glass DX, takže nějakých škrábanců se jen tak obávat nemusíte.

Výdrž baterie je dlouhých 23 dní při využívání chytrých funkcí. Jestliže budete hodinky používat jen v režimu GPS, dostanete se až na 31 dní. K dispozici máte ovládací tlačítka a dotykový displej.

Výbava sportovních hodinek

Garmin Forerunner 965A co všechno vám nabízí hodinky Garmin Forerunner 965? Určitě to bude multiband satelitních snímačů. Spolehnout se můžete na přesný oxymetr pro měření tělesných funkcí. Dále lze jmenovat tříosý kompas, podporu Live STRAVA a příjemné funkce LiveTrack a GroupTrack. Díky nim můžete sledovat nejenom svou pozici, ale také pozici ostatních ve skupině.

I když jde primárně o sportovní hodinky zaměřené především na běžce, nebudete ochuzeni o žádné chytré funkce. Ty lze využívat jak s mobilními telefony s operačním systémem Android, tak iOS. Typickým příkladem jsou notifikace, ovládání hudby, počasí, SMS a podobně. Spojení kvalitního, lehkého těla, snadného ovládání a toho, co se nachází uvnitř za funkce jednoduše vytváří unikátní celek.

Výhody hodinek Garmin Forerunner 965:

  • Bezkontaktní platby Garmin Pay
  • Nízká hmotnost 53 gramů
  • Pro běh, jako stvořené
  • Předinstalované mapy topoActive celé Evropy

Nevýhody hodinek Garmin Forerunner 965:

  • Pro někoho menší paměť 32 GB
  • Žádná další negativa neobjevíte

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.