Recenze DJI Mini 2 Fly More Combo

Rate this post
V rámci našich recenzí se snažíme být co možná nejkomplexnější, abychom každému přinesli něco. Proto jsme se tentokrát rozhodli spojit elektroniku se zábavou. Měli jsme možnost vyzkoušet dron DJI Mini 2 Fly More Combo. V následujících řádcích vám přinášíme naše postřehy.

Překvapení v mnoha ohledech

S nějakým tím dronem už jsme létali, ale DJI Mini 2 Fly More Combo je skutečně lahůdkou z pohledu pořizovací ceny a přidané hodnoty. Po vybalení a sestavení se nám v ruce octl dron o hmotnosti 249 gramů, takže ultra lehký a skladný model.

dron dji mini 2

Naše nadšením převládalo v mnoha oblastech ihned poté, co jsme s dronem vzlétli. Vypíchnout lze kupříkladu čisté 4K video pořízené z letu. V této souvislosti přijdou vhod inteligentní módy a také Quickshoty. Přenos videa jsme otestovali na vzdálenost 9 km. Údajně by to mělo jít ještě o kilometr dál. Maximální doba letu se pohybuje kolem 30 minut, takže se určitě vyplatí pořídit náhradní baterie, ať se při létání s dronem nemusíte omezovat. Opomíjet bychom neměli ani na odolnost proti větru. Dron DJI Mini 2 Fly More Combo se chlubí stupněm číslo pět.

Zajímavé parametry DJI Mini 2 Fly More Combo

Nepřipravíme vás pochopitelně ani o některé další technické parametry dronu. DJI Mini 2 Fly More Combo nabízí hned tři letové režimy, přičemž režim S přináší třeba rychlost stoupání 5 m/s, rychlost sestupu 3,5 m/s a maximální rychlost 16 m/s.

Kromě videa ve formátu MP4 můžete pořizovat také fotografie v JPG, popřípadě DNG (RAW). Dron lze ovládat buď prostřednictvím mobilního telefonu nebo speciálního ovladače, do něhož zasunete telefon. Tohle je zkrátka hodně návyková záležitost.

Výhody dronu DJI Mini 2 Fly More Combo:

  • Natáčení videa v kvalitě 4K
  • Nízká hmotnost dronu
  • Snadná ovladatelnost
  • Výborné letové schopnosti

Nevýhody dronu DJI Mini 2 Fly More Combo:

  • Létání s dronem je návykovou záležitostí

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.