Recenze elektrické kytary Jackson JS11 Dinky

Rate this post
Chcete se věnovat hraní na elektrickou kytaru a vybíráte si vhodný nástroj? Pak se začtěte do naší recenze kytary Jackson JS11 Dinky, kterou jsme pro vás otestovali. Elektrická kytara je dostupná v několika barevných variantách, přičemž my jsme měli možnost vyzkoušet kousek v barvě Metallic Blue.

Důležité parametry kytary

Pojďme se nejprve zaměřit na to podstatné, co bude potenciální zájemce o elektrickou kytaru Jackson JS11 Dinky zajímat asi nejvíce. Tělo kytary je zhotoveno z topolu. Jak už prozrazuje samotný název, tvar těla je dinky a povrch je lesklý. K výrobě krku byl použit jediný kus dřeva, jímž se stal jantar. Menzura má 648 mm, rádius je 305 mm a nultý pražec má 42,86 mm.

Elektrická kytara pod drobnohledem

Jackson JS11 DinkyA co dalšího byste měli vědět o tomto hudebním nástroji? Zmínka musí padnout o bridge a neck snímači. Zde je jasnou volbou Jackson high-output humbucking. Chybět vám pochopitelně nebudou ani ovládací prvky, jimiž jsou Master tone a Master volume. Elektrická kytara má třípolohový přepínač, černý hardware, tremolo kobylku a die-cast ladící mechaniku. Pokud jde o uchycení popruhu, můžete se spolehnout na standardní variantu.

V rámci komplexnosti prezentovaných informací se nabízí i zmínka o hmatníku amarant nebo 22 pražcích jumbo. Nultý pražec je mimochodem tvořen černým plastem. Když tohle všechno spojíte dohromady zjistíte, že vlastně nejde o špatnou kytaru vzhledem k její nízké pořizovací ceně. Recenze Jackson JS11 Dinky tedy prozrazuje, že kytara poslouží primárně začátečníkům a těm, kdo si chtějí ověřit, zda je hudební nástroj ideální volbou právě pro ně. Z našeho pohledu tato elektrická kytara stojí za to.

Výhody elektrické kytary Jackson JS11 Dinky:

  • Skvělý poměr cena/výkon
  • Dobrý zvuk
  • Kvalitní zpracování
  • Vynikající vzhled

Nevýhody elektrické kytary Jackson JS11 Dinky:

  • Trochu drsnější krk
  • Zvuk není typický Jackson

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.