Recenze rotopedu HouseFit TIRO 100 iTrain

Rate this post
Ve zdravém těle zdravý duch, o tom není žádných pochyb. Pokud se tohoto pravidla chcete držet, určitě vám bude nápomocna tato recenze. V ní se totiž zaměříme na rotoped HouseFit TIRO 100 iTrain, který je určen pro ty náročnější, o čemž vás mimochodem přesvědčí následující řádky.

Poznejte kvalitu ve všech směrech

O tom, že rotoped HouseFit TIRO 100 iTrain patří mezi to lepší jsme se přesvědčili už po jeho složení. Kvalitní a bytelná konstrukce je podpořena hmotností 43 kilogramů. Náležitého pohybu si tak mohou užívat i těžší osoby s váhou do 150 kilogramů. Na takovou hmotnost je alespoň dimenzován samotný rám. Speciálně vyvážený setrvačník má hmotnost 9 kilogramů. Díky celkovému zpracování a uzpůsobení jednotlivých prvků mohou rotoped užívat osoby do 190 centimetrů.

HouseFit TIRO 100 iTrain

Možnosti rotopedu

Jednou věcí je kvalitní fyzické zpracování rotopedu HouseFit TIRO 100 iTrain. Tou druhou pak sportovní možnosti, jaké vám přináší. K dispozici budete mít barevný displej s několika ovládacími prvky. Nastavit si můžete některý z šestnácti programů, ať už se rozhodnete spalovat tuky nebo zlepšovat svou kondici. Využít můžete i připojení tréninkové aplikace iConsole+ a Kinomap. Zkrátka, ideální řešení pro každého. Optimální ergonomie se zde pojí s plynulým chodem a kvalitním mechanickým zpracováním.

Pakliže bychom měli zajít trochu do detailu, je třeba zmínit horizontálně a vertikálně nastavitelné sedlo, držák na láhev a plochý řemen s dopínací kladkou. I řídítka vám pochopitelně umožní nastavitelný sklon. To je kombinace předpokladů, které ocení každý nadšený sportovec a milovník domácího pohybu. O tom se můžete přesvědčit sami.

Výhody rotopedu HouseFit TIRO 100 iTrain:

  • Snadná montáž
  • Individuální nastavení
  • Pevnost a bytelnost
  • Tichý provoz

Nevýhody rotopedu HouseFit TIRO 100 iTrain:

  • Návod s drobnými odlišnostmi
  • Kratší napájecí kabel

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.