Recenze a zkušenosti se službou SvětZdraví.cz

3/5 - (2 votes)
Zdravý životní styl ovládá v dnešní době velkou spoustu lidí. Mnozí z nás se snaží jíst zdravě, sportovat a dodržovat určité zásady, po nichž se budeme cítit lépe a vitálněji. Vlivem tohoto trendu vzniklo hned několik služeb zaměřených na zdravý životní styl.

My jsme si takovou příležitost nemohli nechat ujít a otestovali jsme službu SvětZdraví.cz, která se pyšní sloganem „pro váš lehčí život“. Na úvod je třeba říci, že SvětZdraví.cz, to je především celistvý koncept spojený se zdravím a hlavně nově vyvinutou metabolickou diagnostikou KNT. Výsledkem je sestavení jídelníčku a vůbec celého životní styl na míru a individuálně.

Vše začíná v poradně SvětZdraví.cz

Naše recenze na SvětZdraví.cz vzniká v jedné z poraden tohoto projektu, jichž je po republice velké množství, nikoliv na internetu. Museli jsme se objednat a domluvit si termín s profesionálním odborníkem. To lze označit za velký klad. Na pobočkách totiž nesedí žádní prodejci, ale opravdu lidé, jež tomuto oboru dostatečně rozumí.

Na počátku všeho samozřejmě dochází k důkladnému vyzpovídání. Paní zajímá spousta informací týkajících se především osobních návyků, stravování, pohybových aktivit, pracovního nasazení, zlozvyků, apod. To vše je základem pro sestavení optimálního jídelníčku. Na něj měl vliv dokonce odběr krve, který přispívá ke specifikaci vhodných potravin.

SvětZdraví.cz nám nabídl výběr z mnoha služeb.

  • Výživa pro zdraví a kondici.
  • Trvalé hubnutí.
  • Výživa dětí.
  • Výživa pro sportovce.
  • Výživa pro diabetiky a pre-diabetu.
  • Přibírání na váze.

Naším cílem bylo zhubnout několik kilogramů, takže cíl byl jasný. Cena byla stanovena za služby prezentované v následujícím půlroce. V průběhu této doby jsme museli docházet na pravidelné kontroly a přeměřování tělesných hodnot.

Recepty a široké poradenství

Prostřednictvím recenze SvětZdraví.cz vám přinášíme i pár přidružených činností a zkušeností vycházejících z dlouhodobějšího využívání této služby. Velice milým překvapením bylo poskytnutí nejrůznějších receptů na přípravu zdravých pokrmů. Ty jsou ostatně dostupné na internetové stránce SvetZdravi.cz.

Spoustu hodnotných rad jsme vyčetli také z materiálů, které nám byly předány osobně na schůzce.

Ocenit je třeba i přístup odborníků na pobočkách. Ty vám při každé pravidelné kontrole zodpoví hodně otázek týkajících se stravování. Vždy totiž narazíte na určité nejasnosti, s nimiž si nevíte rady – mohu tohle jídlo v tuto dobu či nikoliv, apod.

Ještě bychom zmínili jednu věc. Všechnu zkonzumovanou stravu si musíte evidovat a při další kontrole ji předložit k posouzení a zkontrolování. Některé věci vám díky tomu mohou být doporučeny, jiné zase vytýkány.

Systém SvětZdraví.cz může mít opravdu svůj přínos

Při striktním dodržování správného stravování navrženého ve SvětZdraví.cz musíme potvrdit, že pozitivní výsledky se dostavily během dvou týdnů a měly pokračující charakter až do konce předplaceného časového období. Dále pak můžete pokračovat v daném jídelníčku nebo si čas od času připlatíte za konzultaci a měření, abyste měli jistotu, že žijete zdravě i nadále.

Tato recenze na SvětZdraví.cz možná přesvědčí i vás, že s tělesnou schránkou člověka lze opravdu pracovat. Více vám ostatně prozradí příběhy na blogu SvětZdraví.

Výhody SvětZdraví.cz

  • Přehlednost služeb.
  • Odborné poradenství.
  • Účinná cesta k hubnutí.

Nevýhody SvětZdraví.cz

  • Pro někoho možná až striktní pravidla při dodržování jídelníčku a zdravého životního stylu, bez nichž se vám však nepodaří zatočit s nevzhlednými kily navíc.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.