Recenze hodinek Casio F-91W-1Y

Rate this post
V jednoduchosti je krása, proto jsme se tentokrát rozhodli otestovat hodinky pro nenáročné. Jedná se primárně o model hodinek určených pro menší ruku, ať už pánskou, dámskou nebo dětskou. Hodinky Casio F-91W-1Y jsme pro vás otestovali od A až do Z. Pro jednou nás čekal nenáročný test s velice pozitivním výsledkem.

Sportovní hodinky pro nenáročné

Stačí se podívat na hodinky tohoto typu a každému bude hned jasné, že od tohoto modelu nemůžete očekávat nic světoborného. Přesto jsou něčím zajímavé a originální. Když jsme je vybalili, potěšil nás velice přímý vzhled. Návrat do minulosti, který ocení především starší generace.

Sportovní ladění, plastové tělo a plastový řemínek. Vše v černé barvě působící velice zajímavým dojmem. Průměr pouzdra činí 33,2 milimetrů a napájení je zajištěno prostřednictvím akumulátoru.

Casio F 91W 1Y

casio.com

Výbava hodinek Casio F-91W-1Y

Pojďme se ale přesunout k tomu nejpodstatnějšímu. Co vlastně nabízí tyto hodinky pro nenáročné? Jak můžete vidět, k dispozici je digitální ciferník, který jistě osloví danou skupinu příznivců daného zobrazení času. Mimochodem, vnější materiál je v podobě sklíčka, takže neočekávejte žádnou přílišnou odolnost. Ve spojení poměru cena/výkon jde však o výbornou kombinaci. Nutno však podotknout, že hodinky jsou odolné proti vodě při běžném nošení. Nic náročnější od nich však neočekávejte.

V případě funkcí mají hodinky Casio F-91W-1Y to nejzákladnější, co si můžete přát. Chybět vám tedy nebude zobrazení data, stopky a budík. Nechybí ani osvětlení displeje, které je spíše základního typu. Svou úlohu však splní. Když tohle všechno sečtete a podíváte se na cenu, jedná se vlastně o zajímavé hodinky.

Výhody hodinek Casio F-91W-1Y:

  • Vzhledová klasika
  • Jednoduché zobrazení
  • Základní funkce
  • Dlouhá výdrž baterie
  • Nízká cena

Nevýhody hodinek Casio F-91W-1Y:

  • Velikost pásku ideální pro tenčí ruku
  • Horší podsvícení displeje

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.