Megasecondhand.cz – recenze oblíbeného „sekáče“

5/5 - (1 vote)
Oblečení je nepostradatelnou součástí našeho každodenního žití. Na internetu můžete v tomto směru nalézt stovky e-shopů zaměřených na nejrůznější sortiment. My jsme si však pro dnešní recenzi vybrali trochu odlišnou oblast. Zaměřili jsme se na internetový obchod Megasecondhand.cz.

Dnes už není „sekáč“ tím, čím býval před několika lety. Obchodem, kde jste mohli nalézt pouze zmuchlané a silně onošené oblečení. V současnosti je tomu naopak. Dokazuje to právě námi popisovaný specialista. Pojďme se tedy podívat na to, jak vypadá nákup v novodobém second handu?

Krátká zmínka o historii obchodu

Nejprve začneme tím, kdy tento e-shop vlastně vznikl. Psal se rok 2009 a to byl nejvyšší čas, začít dělat dobré jméno prodeji použitého oblečení. Megasecondhand.cz byl mimochodem také jedním z průkopníků v této oblasti.

Do dnešní doby si zachoval svoji jednoduchost, přehlednost a zároveň velice pestrou zásobu oblečení. Nyní se obchodu pojďme věnovat trochu blíže.

Najít konkrétní zboží není žádný problém

Při první návštěvě stránek nás mile překvapilo, že můžeme vybírat nejenom dámský secondhand, ale i ten pánský a dětský. Plusem je tedy fakt, že se na jediném místě dokáže během krátké chvíle a za minimální náklady obléknout celá rodina.

Každá z těchto tří kategorii nese spoustu dalších podkategorií, jež vás nasměrují tou správnou cestou při hledání odpovídajícího svršku. Jmenovat lze určitě tyto:

 • Šaty
 • Bundy
 • Obuv
 • Mikiny
 • Trička
 • Plavky
 • Zimní sukně

Stovky kusů ošacení pokrývajících svým stylem všechny druhy ročního období. To je z našeho pohledu opravdu fascinující. Navíc vše přehledně rozdělené.

Nechybí popis ani fotografie

Jeden by si řekl, že pokud nabízíte second hand plavky, kalhoty, saka a ostatní zboží po desítkách, není možné docílit kvalitní prezentace pro zákazníka. Opak je však pravdou. V okamžiku, kdy jsme se dopracovali k  poptávanému sortimentu, čekalo na nás hned několik reálných fotografií konkrétního zboží. To vše včetně informací o značce, velikosti a výrobním materiálu. To si myslím, že je pro spokojený nákup naprosto dostačující.

Z čeho jsme ale byli pozitivně překvapeni a nenašli u konkurenčních e-shopů podobného typu, bylo i další méně časté zboží. Na mysli máme především spodní prádlo, šátky, ručníky a závěsy.

To hlavní viditelné na první pohled

Spousta internetových obchodů prezentuje v souvislosti s nákupem tolik informací, že si danou nepřehledností spíše uškodí. Zde jsme na nic takového nenarazili. Pod jediným odkazem najdete stručné a dostatečně obsáhlé obchodní podmínky, včetně informace o tom, jak je měřeno oblečení.

Mile nás překvapily dva zásadní a viditelné blogy s následujícím textem.

 • Doprava zdarma při objednávce nad 1 000 Kč.
 • Každý čtvrtek ve 13 hodin desítky až stovky nových kusů oblečení.

Doručení zboží v naprostém pořádku

Nakonec je třeba zmínit také zkušenost s doručením objednaného oblečení. Vzhledem k tomu, že jsme si koupili pouze tričko za 150 Kč a platili bankovním převodem, vyšlo nás poštovné jen na 74 Kč. Zboží u nás bylo do dvou pracovních dnů. Kvalitně zabalené a nepoškozené. Tričko second hand bylo v naprostém pořádku a na první pohled téměř nenošené. Navíc se jednalo o značkový kousek Ralp Lauren, který bychom za tuto cenu jen stěží sháněli.

Výhody Megasecondhand.cz

 • Velký důraz zaměřený na kvalitu prodávaného oblečení.
 • Možnost zarezervovat si zboží na dobu až tří týdnů.
 • Každý týden nové zboží od 100 do 1 500 kusů.
 • S výší objednávky klesá cena za poštovné.

Nevýhody Megasecondhand.cz

 • Nemožnost vyhledávat sortiment na základě barvy oblečení – to však kompenzují ostatní parametry, jakými jsou velikost, zaměření, délka rukávu, se zipem/bez zipu, apod.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.