Recenze pánské kožené peněženky Always Wild

Rate this post
Peněženka je něčím, co nosíme neustále při sobě. A právě při konstatování tohoto faktu se zrodila myšlenka, otestovat některou z peněženek na současném trhu. Těch je pochopitelně přemíra, o čemž není žádných pochyb. Když však zatoužíte po cenově dostupné kvalitě, do hledáčku se vám dostanete hned omezenější množství výrobků. My jsme po delším rozhodování nakonec vybrali pánskou koženou peněženku Always Wild.

Originální kůže hnědé barvy

Pánská peněženka Always Wild je opravdu krásná. O tom jsme se přesvědčili ihned poté, co jsme ji vybalili z obalu. Vůně hnědé kůže dává poznat, že obdržíte kvalitní produkt, což při opětovném vyndávání a zandávání do kapsy přijde rozhodně vhod.

V této kapitole bychom se rádi zmínili o celkovém vzhledu. Hnědá kůže se strukturou působí velice elegantním a dalo by se říci i drahým dojmem. I na omak zjistíte, že jde o pevný a bytelný produkt, který toho určitě hodně vydrží. Masivní zip s velkým jezdcem pak tato slova jenom potvrzuje.

Přehlédnout nelze ani originální logo Always Wild. Vše v tomto směru působí celistvým a líbivým dojmem. I rozměry jsou velice přijatelné. Velikost 13 x 10 x 2 centimetry rozhodně neutrhnou žádnou kapsu u kalhot.

Spousta přihrádek nadchne každého

Zná to bezpochyby velká spousta mužů. Nosíte se sebou osobní doklady, kartičku pojištěnce, několik platebních karet, popřípadě další karty do nejrůznějších podniků a podobně. Jenže, kam s tím vším? Odpověď na takovou otázku v případ pánské kožené peněženky Always Wild rozhodně řešit nebudete. O tom se mimochodem můžete přesvědčit ihned poté, co rozepnete masivní zip.

Tím nejviditelnějším místem se pro vás stanou dvě velké kapsy pro uložení papírových peněz. To z našeho pohledu jistě oceňujeme, protože možnost třídit si tímto způsobem peníze je přínosné. Nemusíte se pak probírat všemi „papírovkami“ v jediné kapse. Tím to ale teprve začíná.

Pánská peněženka kožená Always Wild má pochopitelně i dostatečně prostorný mincovník, který je zabezpečen prostřednictvím praktického cvočku.

Hned po otevření peněženky si můžete všimnout přihrádek pro uložení několika karet, včetně přední průhledné kapsy. I ta nabývá svého významu. Pokud však za tuto část peněženky vezmete, můžete ji otevřít a domoci se dalšího úložného prostoru na doklady. Ale abychom to vše nějak shrnuli, kožená peněženka Always Wild ukrývá dohromady jedenáct kapes na karty, jednu průhlednou kapsu na doklady, tři tenké kapsy, dvě průhledné kapsy na doklady a již zmiňovaný mincovník a dvě velké kapsy na bankovky.

Tohle už je slušná prostorová výbava, která je zaobalena do velice kompaktního a velikostně přijatelného celku. Z našeho pohledu můžeme jednoznačně konstatovat, že pánská kožená peněženka Always Wild se jednoznačně povedla.

Výhody pánské kožené peněženky Always Wild:

  • Originální a líbivý vzhled, jež osloví spoustu mužů.
  • Masivní a kvalitní provedení pánské kožené peněženky.
  • Kožený materiál s vyšší povrchovou odolností.
  • Dostatek úložného prostoru, který pojme hodně peněz, karet a dokladů.
  • Praktické uzavírání na zip, díky němuž nehrozí nechtěné otevření peněženky a ztráta věcí uložených uvnitř.

Nevýhody pánské kožené peněženky Always Wild:

  • Pro někoho mohou být rozměry peněženky 13 x 10 x 2 centimetry veliké, jde však o individuální záležitost.
  • Ti, kdo vyžadují u peněženky přezku si v tomto případě asi nepřijdou na své.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.