Recenze alkoholických nápojů – brandy a whisky

Čas od času je třeba přinášet trochu atypické recenze. Nejenom pro pobavení našich čtenářů, ale také nás samotných v redakci. Proto jsme se rozhodli, že tentokrát otestujeme alkoholické nápoje. Ty se hodí nejenom pro vlastní potřebu, ale i jako skvělý dárek pro někoho jiného. Jen je zapotřebí vědět, po jakém alkoholu sáhnout.

Hned na úvod je třeba zmínit, že jsme se chtěli vyvarovat běžným produktům, které seženete kdekoliv v obchodu. V tomto směru jsme vsadili na exkluzivitu. Ať takový alkohol polahodí chuťové pohárky a v případě dárku potěší svou originalitou. Volba padla na exotické alkoholické nápoje.

Láhev dobré brandy

brandyPrvní objednanou lahví bylo brandy. Alkoholický nápoj, jehož historie se začala psát ve 12. století a jež je mnohdy spojován s označením ohnivé víno. Zaměřili jsme se na láhev Torres 20 Hors d´Age Imperial Brandy 0,7l. Jde o symbol starodávných tradic. Pití nechávající se zrát v sudech z limousinského dubu.

První potěšení budete mít z provedení a balení samotné láhve, která vypovídá o tom, že si kupujete kvalitní alkohol. Celkový dojem dotváří chuť tohoto brandy. Sušené ovoce, ořechy, šťavnatá příchuť a jemná intenzita. Takový pocit se jenom horko těžko popisuje. Odborníci na destiláty však budou vědět své.

Whisky – naprostá klasika

Druhou objednanou láhev jsme neměli v úmyslu vypít, ale ponechat si ji jako prezent pro některého ze spolupracujících partnerů. A ani v tomto směru jsme nesáhli vedle. Volba padla na whisky, konkrétně na Jack Daniel´s Single Barrel 100 Proof Limited Edition Whiskey 0,7l. Lahvinka, která potěší srdce nejednoho vyznavače tohoto pití.

whiskyTento nápoj je vyhlášený tím, že dozrává v unikátních ručně vyráběných sudech z dubu. V tomto případě jde o limitovanou edici, v níž je údajně cítit lehké koření, sladká vanilka a dubové opálení. Takovou whisky je zapotřebí podávat s kostkou ledu.

Jestliže máte také zájem o bohatý výběr exotických alkoholických nápojů, objednávejte je stejně, jako my u specialisty v tomto oboru. Je jím internetový obchod Mydrinks.cz, kde si vyberete nejenom podle typu alkoholického nápoje, ale i dle objemu láhve, obsahu alkoholu, doby zrání, značky a země původu. V tomto směru se zkrátka nemusíte v čemkoliv omezovat.

Výhody exotických alkoholických nápojů:

  • Ochutnáte pití, na které v běžném obchodě stěží narazíte.
  • Na své si přijdou i ti nejnáročnější zákazníci.
  • Zakoupit lze mnohaleté destiláty.
  • Nejenom originální chuť, ale i propracované balení.
  • Ideální dárek pro muže u ženy.

Nevýhody exotických alkoholických nápojů:

  • Díky nepřebernému množství vybraných produktů si budete chtít objednávat další a další alkohol.
  • Za některé vybrané kousky si jednoduše připlatíte.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *