Recenze alkoholických nápojů – brandy a whisky

Rate this post
Čas od času je třeba přinášet trochu atypické recenze. Nejenom pro pobavení našich čtenářů, ale také nás samotných v redakci. Proto jsme se rozhodli, že tentokrát otestujeme alkoholické nápoje. Ty se hodí nejenom pro vlastní potřebu, ale i jako skvělý dárek pro někoho jiného. Jen je zapotřebí vědět, po jakém alkoholu sáhnout.

Hned na úvod je třeba zmínit, že jsme se chtěli vyvarovat běžným produktům, které seženete kdekoliv v obchodu. V tomto směru jsme vsadili na exkluzivitu. Ať takový alkohol polahodí chuťové pohárky a v případě dárku potěší svou originalitou. Volba padla na exotické alkoholické nápoje.

Láhev dobré brandy

brandyPrvní objednanou lahví bylo brandy. Alkoholický nápoj, jehož historie se začala psát ve 12. století a jež je mnohdy spojován s označením ohnivé víno. Zaměřili jsme se na láhev Torres 20 Hors d´Age Imperial Brandy 0,7l. Jde o symbol starodávných tradic. Pití nechávající se zrát v sudech z limousinského dubu.

První potěšení budete mít z provedení a balení samotné láhve, která vypovídá o tom, že si kupujete kvalitní alkohol. Celkový dojem dotváří chuť tohoto brandy. Sušené ovoce, ořechy, šťavnatá příchuť a jemná intenzita. Takový pocit se jenom horko těžko popisuje. Odborníci na destiláty však budou vědět své.

Whisky – naprostá klasika

Druhou objednanou láhev jsme neměli v úmyslu vypít, ale ponechat si ji jako prezent pro některého ze spolupracujících partnerů. A ani v tomto směru jsme nesáhli vedle. Volba padla na whisky, konkrétně na Jack Daniel´s Single Barrel 100 Proof Limited Edition Whiskey 0,7l. Lahvinka, která potěší srdce nejednoho vyznavače tohoto pití.

whiskyTento nápoj je vyhlášený tím, že dozrává v unikátních ručně vyráběných sudech z dubu. V tomto případě jde o limitovanou edici, v níž je údajně cítit lehké koření, sladká vanilka a dubové opálení. Takovou whisky je zapotřebí podávat s kostkou ledu.

Jestliže máte také zájem o bohatý výběr exotických alkoholických nápojů, objednávejte je stejně, jako my u specialisty v tomto oboru. Je jím internetový obchod Mydrinks.cz, kde si vyberete nejenom podle typu alkoholického nápoje, ale i dle objemu láhve, obsahu alkoholu, doby zrání, značky a země původu. V tomto směru se zkrátka nemusíte v čemkoliv omezovat.

Výhody exotických alkoholických nápojů:

  • Ochutnáte pití, na které v běžném obchodě stěží narazíte.
  • Na své si přijdou i ti nejnáročnější zákazníci.
  • Zakoupit lze mnohaleté destiláty.
  • Nejenom originální chuť, ale i propracované balení.
  • Ideální dárek pro muže u ženy.

Nevýhody exotických alkoholických nápojů:

  • Díky nepřebernému množství vybraných produktů si budete chtít objednávat další a další alkohol.
  • Za některé vybrané kousky si jednoduše připlatíte.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.