Recenze hodinek Tag Heuer Aquaracer

Rate this post
S dnešní recenzí potěšíme především milovníky kvalitních hodinek. Dostali jsme totiž možnost vyzkoušet si hodinky Tag Heuer Aquaracer, které pojí sportovní styl s tím luxusním a elegantním. A jaký dojem na nás tento výrobek udělal?

Kvalita, kam se podíváš

Nutno podotknout, že hodinky Tag Heuer Aquaracer si zamiluje asi každý. A to i ten, kdo doposud žádné hodinky nenosil. Vzhled je pochopitelně otázkou vkusu, ale právě ten nás po vybalení hodinek očaroval asi nejvíce. Hned poté následovalo potěšení z dokonalé a precizní práce tohoto světového výrobce.

Hodinky Tag Heuer Aquaracer jsou vyrobeny ze špičkové oceli. Při podrobnějším prozkoumání si lze všimnout skutečně profesionální hodinářské práce. Velikost pouzdra bez korunky je 43 mm. V našem případě jsme vsadili na modré zabarvení. Kulatý analogový ciferník je chráněn safírovým sklíčkem.

tag heuerSoučástí hodinek Tag Heuer Aquaracer je kaučukový pásek modré barvy, který ladí s celkovým designem. Právě ten přispívá k tomu, že se elegantní hodinky tváří jako sportovní. Uvnitř hodinek tepe srdce neboli pohon Quartz. Ocenit lze také voděodolnost 30ATM/300 m. Kvůli tomu jsou hodinky mnohdy označovány, jako potápěčské.

Tyto luxusní hodinky designové řady Aquaracer padnou na ruku, jako ulité. Je jenom škoda, že je musíme po našem krátkém testování opět vrátit, protože mít tento klenot v domácí sbírce hodinek jistě není k zahození. Je více než zřejmé, že Tag Heuer není hodinářským velmistrem pro nic za nic a jeho výrobky nesou opravdu jen tu nevyšší kvalitu na trhu. Hodinky Tag Heuer Aquaracer jsou určitě velice zajímavou investicí.

Výhody hodinek Tag Heuer Aquaracer:

  • Tradice promítající se do špičkové kvality zpracování.
  • Velice originální a líbivý design.
  • Prvotřídní výrobní materiály.

Nevýhody hodinek Tag Heuer Aquaracer:

  • Vyšší pořizovací cena.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.