Recenze chytrých hodinek Apple Watch Series 5 44mm

Rate this post
Ve tvorbě nových recenzí pro své čtenáře rozhodně nezahálíme. Naposledy jsme vám přinesli recenzi chytrých hodinek Amazfit GTS (najdete zde).

Dnes jsme vyzkoušeli jsme chytré hodiny Apple Watch Serier 5 44mm, které jsou ve své podstatě synonymem mladé generace a zároveň velkým konkurentem Samsung Galaxy Watch. Během několika dní jsme měli možnost otestovat tyto hodinky do nejmenšího detailu a poznat jejich přednosti a zároveň určité slabiny. Takže se pohodlně usaďte a pusťte se do čtení této recenze.

Displej je prostě špička

apple watch 5Provedení hodinek Apple Watch Series 5 44mm jsme prozradili hned v úvodu, proto se pojďme vrhnout přímo na tu nejviditelnější část, kterou je displej. Ten nelze hodnotit jinak než kladně. Jeho velikost je 1,78“ a má rozlišení 368×448 pixel. Jemnost je nějakých 336 PPI, což je opravdu vynikající a oceníte to při pročítání emailů nebo zpráv.

Člověk se při používání chytrých hodinek Apple Watch Seriers 5 44mm občas přistihne, že je používá snad častěji nežli samotný mobil. Způsobeno to může být nadšením z této nové hračky. Dotykový displej je v provedení LTPO OLED a jeho reakce jsou opravdu skvělé. Použit je displej, který nikdy nespí.

Výkon ničím nenahradíš

Nežli přejdeme k tomu, co všechno nám hodiny nabízí, jen ve zkratce se zmíníme o předkládaném výkonu, který je opravdu dostačující. Dvoujádrový procesor s čipovou sadou Apple W3 a operačním systémem Watch OS 5.0 je toho jasným důkazem. Velikost uložiště je 32 GB.

To vše doplněno o spoustu přínosných senzorů, bez nichž si jen málokdo dokáže představit život. Je to například senzor okolního světla, G-senzor, digitální kompas, krokoměr, kontinuální měření tepu, měření EKG, gyroskopický senzor a barometr.

Spousta přínosných funkcí

apple watch series 5Recenze chytrých hodinek Apple Watch Series 5 44mm vám nyní poodhalí, na co všechno se můžete v rámci tohoto aktuálního modelu těšit. Je to dokonalé sledování funkčnosti vašeho srdce, včetně aplikace EKG pro sledování srdečního rytmu. Využívat dokonce můžete i sledování hluku kolem vás. Hodinky vás jednoduše upozorní, když se pohybujete v hlučnějším prostředí, které by mohlo negativně poškodit sluch. Praktické upotřebení najdou také ženy. Ty prostřednictvím Apple Watch Series 5 44mm mohou sledovat menstruační cyklus.

Ve výčtu předností těchto hodinek by šlo určitě pokračovat. Tyto chytré hodinky vás budou podporovat ve sportovních aktivitách a vybízet ke cvičení prostřednictvím úkolů a cílů. Díky nim budete mít i perfektní statistiku vašeho pohybu. Využívat je lze v přírodě při navigaci a prozkoumávání nejrůznějších krás a zákoutí.

S pomocí Apple Watch Series 5 44mm budete mít neustále při sobě svoji oblíbenou hudbu, můžete přijímat hovory z telefonu a zároveň si číst libovolné zprávy od emailu, přes SMS, až po sociální sítě. Hodinky jsme vyzkoušeli také při bezhotovostním placení v obchodu, a jde o skutečně návykovou záležitost. Ne nadarmo tento výrobce uvádí, že Apple Watch Series 5 44mm vám umožní být v neustálém spojení s okolním světem.

Tomuto aktuálnímu modelu z naší strany a po krátkodobém testu nelze cokoliv vytknout. Vše je zkrátka dokonalé, funkční a přínosné, od vestavěného mikrofonu, přes bezdrátové připojení Galileo, QZSS, GPS, Wi-Fi, Bluetooth, Glonass, NFC, až po nepostradatelnou Wifi.

Výhody chytrých hodinek Apple Watch Series 5 44mm:

  • Originální vzhled.
  • Snadné nastavení a příjemné ovládání.
  • Spousta praktických funkcí.
  • Možnost měnit designově odlišné náramky.
  • Odlišné ciferníky.

Nevýhody chytrých hodinek Apple Watch Series 5 44mm:

  • Malá výdrž baterie.
  • Pro někoho vyšší pořizovací cena než u konkurence.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.