Recenze chytrých hodinek Apple Watch Series 5 44mm

Ve tvorbě nových recenzí pro své čtenáře rozhodně nezahálíme. Naposledy jsme vám přinesli recenzi chytrých hodinek Amazfit GTS (najdete zde).

Dnes jsme vyzkoušeli jsme chytré hodiny Apple Watch Serier 5 44mm, které jsou ve své podstatě synonymem mladé generace a zároveň velkým konkurentem Samsung Galaxy Watch. Během několika dní jsme měli možnost otestovat tyto hodinky do nejmenšího detailu a poznat jejich přednosti a zároveň určité slabiny. Takže se pohodlně usaďte a pusťte se do čtení této recenze.

Displej je prostě špička

apple watch 5Provedení hodinek Apple Watch Series 5 44mm jsme prozradili hned v úvodu, proto se pojďme vrhnout přímo na tu nejviditelnější část, kterou je displej. Ten nelze hodnotit jinak než kladně. Jeho velikost je 1,78“ a má rozlišení 368×448 pixel. Jemnost je nějakých 336 PPI, což je opravdu vynikající a oceníte to při pročítání emailů nebo zpráv.

Člověk se při používání chytrých hodinek Apple Watch Seriers 5 44mm občas přistihne, že je používá snad častěji nežli samotný mobil. Způsobeno to může být nadšením z této nové hračky. Dotykový displej je v provedení LTPO OLED a jeho reakce jsou opravdu skvělé. Použit je displej, který nikdy nespí.

Výkon ničím nenahradíš

Nežli přejdeme k tomu, co všechno nám hodiny nabízí, jen ve zkratce se zmíníme o předkládaném výkonu, který je opravdu dostačující. Dvoujádrový procesor s čipovou sadou Apple W3 a operačním systémem Watch OS 5.0 je toho jasným důkazem. Velikost uložiště je 32 GB.

To vše doplněno o spoustu přínosných senzorů, bez nichž si jen málokdo dokáže představit život. Je to například senzor okolního světla, G-senzor, digitální kompas, krokoměr, kontinuální měření tepu, měření EKG, gyroskopický senzor a barometr.

Spousta přínosných funkcí

apple watch series 5Recenze chytrých hodinek Apple Watch Series 5 44mm vám nyní poodhalí, na co všechno se můžete v rámci tohoto aktuálního modelu těšit. Je to dokonalé sledování funkčnosti vašeho srdce, včetně aplikace EKG pro sledování srdečního rytmu. Využívat dokonce můžete i sledování hluku kolem vás. Hodinky vás jednoduše upozorní, když se pohybujete v hlučnějším prostředí, které by mohlo negativně poškodit sluch. Praktické upotřebení najdou také ženy. Ty prostřednictvím Apple Watch Series 5 44mm mohou sledovat menstruační cyklus.

Ve výčtu předností těchto hodinek by šlo určitě pokračovat. Tyto chytré hodinky vás budou podporovat ve sportovních aktivitách a vybízet ke cvičení prostřednictvím úkolů a cílů. Díky nim budete mít i perfektní statistiku vašeho pohybu. Využívat je lze v přírodě při navigaci a prozkoumávání nejrůznějších krás a zákoutí.

S pomocí Apple Watch Series 5 44mm budete mít neustále při sobě svoji oblíbenou hudbu, můžete přijímat hovory z telefonu a zároveň si číst libovolné zprávy od emailu, přes SMS, až po sociální sítě. Hodinky jsme vyzkoušeli také při bezhotovostním placení v obchodu, a jde o skutečně návykovou záležitost. Ne nadarmo tento výrobce uvádí, že Apple Watch Series 5 44mm vám umožní být v neustálém spojení s okolním světem.

Tomuto aktuálnímu modelu z naší strany a po krátkodobém testu nelze cokoliv vytknout. Vše je zkrátka dokonalé, funkční a přínosné, od vestavěného mikrofonu, přes bezdrátové připojení Galileo, QZSS, GPS, Wi-Fi, Bluetooth, Glonass, NFC, až po nepostradatelnou Wifi.

Výhody chytrých hodinek Apple Watch Series 5 44mm:

  • Originální vzhled.
  • Snadné nastavení a příjemné ovládání.
  • Spousta praktických funkcí.
  • Možnost měnit designově odlišné náramky.
  • Odlišné ciferníky.

Nevýhody chytrých hodinek Apple Watch Series 5 44mm:

  • Malá výdrž baterie.
  • Pro někoho vyšší pořizovací cena než u konkurence.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *