Recenze IP kamery Mi Home Security Camera 360° 1080P

Rate this post
Bezpečnost a přehled o tom, co se děje v domácnosti je pro spoustu lidí prioritou. V okamžiku, kdy opustíte domov, bude vám nápomocna IP kamera Mi Home Security Camera 360° 1080P. Tu jsme se díky její popularitě rozhodli otestovat na vlastní kůži. Tento cenově přijatelný hlídač nás mile překvapil, o čemž se můžete přesvědčit v následujících řádcích.

Bohatý obsah balení

Když jsme objednávali IP kameru Mi Home Security Camera 360° 1080P byli jsme zvědaví, co všechno na nás z balení vykoukne, protože jsme dopředu nic nezkoumali. A překvapení bylo v tomto případě milé. Kromě samotné kamery a manuálu byl přibalen i microUSB kabel, takže nemusíte ze šuplíku lovit svůj. Zároveň tam bylo příslušenství pro upevnění na zeď, což se také cení.

Co nabízí IP kamera Mi Home Security Camera 360° 1080P?

Pokud máme začít obecně, je třeba zmínit, že jde o otočnou IP kameru, skrze níž můžete sledovat svoji domácnost. A to prostřednictvím vzdáleného připojení po internetu. Kamera jako taková je ve své podstatě nenápadnou bílou kuličkou s držákem, kde nechybí černá snímací část. Rozměry IP kamery jsou 115x78x78 milimetrů a její hmotnost je 239 gramů. Jedná se tedy o téměř neviditelný prvek domácnosti.

Mi Home Security Camera 360° 1080P

zdroj: xiaomi.cz

Velice milé překvapení je z pohledu záběru. Kamera Mi Home Security Camera 360° 1080P je otočná a její horizontální záběr je rovných 360°. Ani z pohledu vertikálního zaměření se nebudete moc omezovat. Jeho hodnota je 115° a úhel objektivu činí 100,4°. Díky těmto parametrů v podstatě pokryjete celý prostor v dané místnosti. Za příjemné lze označit také poměrně tichý motůrek, který při otáčení a změně záběru nikterak neruší.

Panoramatické sledování je pro IP kameru Mi Home Security Camera 360° 1080P naprosto vlastní.

Co všechno byste měli vědět?

Pojďme se ale konkrétněji zaměřit na všechny podstatné technické parametry IP kamery. Vědět byste měli například to, že velikost objektivu je 3,9 milimetrů a rozlišení činí 1920×1080 pixelů. IP kamera Mi Home Security Camera 360° 1080P má v sobě zabudovaný mikrofon a Wi-Fi. Primárně je samozřejmě určena pro vnitřní instalaci. Typ objektivu je fixní a komprese videa je H.265.

Kamera se skvěle osvědčila také v noci, a to díky perfektnímu IR přísvitu s dosahem až devět metrů. Díky tomuto zařízení si můžete být jisti, že vám neunikne žádný pohyb u vás doma. Jednotlivé záběry jsou zaznamenány v desetivteřinových sekvencích a uloženy na paměťové médium. Podporovány jsou paměťové karty MicroSD a MicroSDHC. Vložit můžete paměťovou kartu o kapacitě až 64 GB. Na vlastní kůži jsme se navíc přesvědčili, že ani horší příjem Wi-Fi signálu nikterak nezhoršuje kvalitu obrazu na dálku.

Instalace je jednoduchá a pestrá

Na závěr ještě musíme zmínit, že instalace IP kamery Mi Home Security Camera 360° 1080P je opravdu snadnou záležitostí. A to i díky přibalenému příslušenství pro montáž. Je pouze na vás samotných, jestli si IP kameru umístíte na stůl, noční stolek nebo ji nainstalujete na parapet, připevníte ke stěně či do rohu ke stropu, kde si jí v podstatě nikdo nevšimne.

Výhody IP kamery Mi Home Security Camera 360° 1080P:

  • Jednoduchá obsluha a zprovoznění IP kamery.
  • Nastavení je možné provést skrze speciální aplikaci.
  • Kvalitní obraz.
  • Vysoká kompatibilita s Android a iOS zařízeními.
  • Skvělý poměr cena vs. výkon.
  • Dobrý obraz při horší síle signálu bezdrátové Wi-Fi.

Nevýhody IP kamery Mi Home Security Camera 360° 1080P:

  • Zvukový projev nepatří k těm nejlepším.
  • Někteří zákazníci si stěžují na problémy s párováním. Ale může jít o individuální záležitost.
  • Pozor na offline režim, díky němuž se ke kameře nepřipojíte.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.