Zkusili jsme vytvořit únikovou hru na Hunter Games

Rate this post
unikova hraÚnikové hry jsou v poslední době hodně v kurzu. Když jsme se začali zajímat o tento druh zábavy zjistili jsme, že nemusíme být jenom těmi, kdo se takových her účastní, ale i samotnými tvůrci. Tuto možnost nabízí Hunter Games, specialista na únikovky. Proto jsme se rozhodli otestovat pro vás tuto službu. Nejenom, že lze vytvořit únikovou hru, ale posléze na ní můžete i vydělat.

Jednoduchá registrace a hurá do tvoření

Chcete-li se věnovat tvorbě únikových her, stačí se zaregistrovat na Hunter Games a pustit se do práce. Zdůraznit musíme jednu podstatnou věc. Hru tvoříte ve speciálním editoru, takže vše jde, jako po másle. Základem všeho je pochopitelně originální nápad, který pak můžete zhmotnit v únikovou hru a po jejím spuštění i pěkně vydělávat.

281332197 1 small

Vzhledem k tomu, že už jsme znali kdejakou únikovou hru v Praze, dalo nám trochu zabrat vymyšlení originálního tématu. Díky tomu, že rádi objevujeme dobrá místa v hlavní metropoli, začal se budovat nápad plný dobrodružství, napětí a hlavně zábavy. Když tvoříte takovou hru, musíte si promyslet několik základních věcí.

  • Příběh.
  • Start, délka hry a vzdálenost.
  • Cesta s počtem zastávek.
  • Obtížnost.
  • V jakém období začít.

Únikové hry Hunter Games jsou propracovány do nejmenšího detailu, což po vás bude vyžadováno i při samotné tvorbě. Vzhledem k tomu, že máme tento druh zábavy rádi, podařilo se nám hru vymyslet a prostřednictvím speciálního editoru dokončit kupodivu rychle a snadno. Nezapomeňte naplánovat, pro kolik lidí úniková hra bude a uveďte i ty nejmenší detaily. Například, v jakém jazyce se bude mluvit nebo co všechno je zapotřebí pro plnění úkolů. Popřípadě, co všechno si mají zájemci o hru vzít se sebou.

Teď nezbývá než čekat, kdo si ji zahraje a posléze se kochat tím, kolik nám ve výsledku vydělá peněz. Za nás jde o naprosto skvělý nápad, jak zapojit do tvorby únikovek širokou veřejnost.

Výhody tvorby únikových her Hunter Games:

  • Jednoduchá registrace.
  • Přehledný a šikovný editor pro tvorbu her.
  • Spousta možností výsledné podoby hry.
  • Vydělávání peněz.

Nevýhody tvorby únikových her Hunter Games:

  • Velká konkurence již vložených her, takže je těžší přijít s dobrým nápadem a prosadit se.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.