Recenze myčky nádobí Beko DFN 26321 W

Sháníte volně stojící myčku na nádobí, která nebude drahá a zároveň splní vaše požadavky? Pak se začtěte do naší podrobné recenze na BEKO DFN 26321 W. Jde o velice oblíbený model elektrospotřebiče, který jsme měli možnost vyzkoušet na vlastní kůži. A právě nyní vám přinášíme podrobnější popis a osobní zkušenost.

Dobré zpracování a optimální rozměry

Myčku nádobí BEKO DFN 26321 W nám dovezl přepravce až na místo určení, takže náročnému stěhování jsme se naštěstí vyhnuli. Vyjmutí z polystyrenových obalů zabere jen několik vteřin a před vámi se objeví mycí klenot s poměrně zajímavým zpracováním.

To samozřejmě posuzujeme vůči nižším pořizovacím nákladům do 7.000 Kč. Vše je pevné, lícuje, jak má a nic nevrže. Na myčku jsme měli vyčleněné odpovídající místo v kuchyňské lince. Díky šířce 59,8 centimetrů do této mezery zapadla myčka BEKO DFN 26321 W jako ulitá. Výška 85 centimetrů a hloubka 60 centimetrů jsou běžným standardem.

Po připojení do elektrické sítě, na vodu a na odpad jsme se pustili do reálného testování.

Energeticky úsporný produkt s dostatečnou výbavou

zdroj: bekocr.cz

Co nás při pročítání manuálu a technických parametrů mile překvapilo byla spotřeba tohoto elektrospotřebiče. Díky energetické třídě A++ jsou průměrné roční náklady na provoz zhruba 262 kWh. K tomu si samozřejmě připočtěte ještě spotřebu vody asi 2 800 litrů za rok.

Co se týče výbavy, byli jsme příjemně překvapeni, ať už šlo o parametrové hodnoty, tak fyzické doplňky.

 • Antibakteriální těsnění.
 • Příborová přihrádka.
 • Možnost změny výšky vrchního koše.
 • Používání tablet All-in-one.
 • Ochrana před přeplněním myčky.

Displej je snadno čitelný a zobrazí vám všechny potřebné údaje spojené s aktuálně probíhajícím programem. Sami jsme se přesvědčili o tom, že do myčky nádobí BEKO DFN 26321 W lze vložit až 13 sad nádobí. A to je pro čtyřčlennou rodinu naprosto dostačující.

Inteligentní programy rozhodně potěší

Naše počáteční nadšení z fyzické konstrukce myčky a jejích součástí se začalo stupňovat v okamžiku, kdy jsme se přesunuli k reálnému používání tohoto elektrospotřebiče.

zdroj: bekocr.cz

To, že výrobce uvádí až 6 programů mytí nádobí si může přečíst každý, ale vyzkoušet si program Quick & Clean na vlastní kůži je zážitek. Jde o jeden z nejrychlejších programů v délce trvání jen 58 minut s vynikajícím výsledkem. Všechno nádobí bylo dokonale čisté.

Naší pozornosti samozřejmě neušel ani opoždný start, funkce turbo sušení nebo možnost využít BEKO DFN 26321 W jen s poloviční náplní. S ničím z toho nebyl jakýkoliv problém, včetně dotykového ovládání displeje.

Příjemná pro vás bude určitě také informace o tom, že v myčce nádobí BEKO DFN 26321 W je použit motor BLDC neboli invertorový ProSmart motor, k němuž se váže dlouhá desetiletá záruční doba. I to do jisté míry vypovídá o kvalitách tohoto elektrospotřebiče.

Výhody myčky nádobí BEKO DFN 26321 W:

 • Variabilní horní koš.
 • Tichý chod.
 • Dostatek vnitřního prostoru.
 • Rychlost mytí nádobí.
 • Dětská pojistka.

Nevýhody myčky nádobí BEKO DFN 26321 W:

 • Koše neoplývají tím nejlepším zpracováním – odpovídají však pořizovací ceně.
 • Horší návod k použití.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi
 • 1
  Share

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *