Recenze autokoberců a autopotahů

Rate this post
Dnešní recenzi jsme se rozhodli trochu odlišit od těch běžných a potěšit především řidiče automobilů. Vzhledem k tomu, že patříme mezi ně, udělali jsme zároveň radost i sami sobě. Nebudete pro vás však testovat žádné autorádio či podobnou elektroniku do vozu, jak by si mohl, kdo myslet. Zaměříme na zcela jiný segment. A tím budou praktické doplňky do auta, jež mnozí z vás často podceňují nebo je jednoduše nepoužívají. Nyní vám přinášíme recenzi autokoberců a autopotahů.

Autokoberce různého typu

S přihlédnutím k tomu, že máme možnost otestovat různé autokoberce, rozhodli jsme se jich objednat hned několik. Naším vozem je Škoda Octavia III, takže jsme moc dobře věděli, co chceme a pro jaký model automobilu.

3d autokoberceJako první jsme vyzkoušeli univerzální autokoberce. Ty byly vyhotoveny z gumového materiálu a do auta pasovaly, protože měly celkem značnou rezervu. Ono, když jsou určeny do všech vozidel, tak zkrátka musí mít univerzální tvar. Spokojenost byla na místě jen do té doby, než jsme se pustili do rozbalování přesných koberců.

Přesné autokoberce na míru

V jejich případě padla volba na oba používané výrobní materiály. Ty textilní jsou určitě esteticky zajímavé. Vhodné jsou ale spíše pro letní období. Gumové autokoberce přece jenom dokáží zadržet všechnu vodu a nečistoty nanesené do vozu, takže stačí vše vylít a vyklepat venku. Pokud své vozidlo udržujete v dobrém stavu stejně jako my, obě varianty budete muset čistit.

Je pravdou, že v tomto případě už jsme volili autokoberce doslova na míru našeho vozu, takže padly, jako ulité. Přesné okraje, dostatečná výška u těch gumových, zkrátka, co více si ještě přát? Na tuto otázku jsme však našli záhy odpověď.

3D textilní autokoberce

Třetí balíček totiž obsahoval 3D textilní autokoberce, které spojují všechny přednosti dohromady. Příjemný textilní povrch, který je vyvýšený, takže nečistoty nepadají mimo ně a to tvarování? To je zkrátka famózní, respektive 3D. Sami za sebe můžeme konstatovat, že tento typ autokoberce po skončení testování asi nebudeme vracet a rovnou si jej zakoupíme.

Nezapomínejte na autopotahy

autopotahyČisto v autě však nemusíte mít pouze na podlaze. Jestliže chcete interiéru svého vozu dopřát zcela novou podobu nebo toužíte po efektivní ochraně sedadel, zaměřte se na autopotahy. Ty jsme měli možnost také vyzkoušet. I když existují univerzální autopotahy, my jsme raději šli na jistotu a vsadili na produkty řešené na míru vozu. V našem případě to byly autopotahy pro vůz Škoda Octavia III. A výsledek?

Krásná šedivá barva, která nyní koresponduje s interiérem, dokonalé lícování a kopírování tvaru sedadel. Člověk tak trochu přemýšlí, proč si něco podobného nepořídil už tehdy po nákupu nového vozu, jenž by nyní vypadal stále, jako nový.

Ať už jde o autokoberce nebo autopotahy, pozitivní zkušenost jsme udělali s výrobky společnosti VOPI, která své produktové portfolio prezentuje na internetovém portálu https://www.vopi.cz/autopotahy/. Pokud tedy máte zájem o vyzkoušení, určitě nešlápnete vedle. My to můžeme potvrdit alespoň v rámci těch několika výrobků, které jsme měli možnost otestovat. K dostání je toho však ještě daleko více.

Výhody autokoberců a autopotahů:

  • Výrobky zamezí viditelnému znečištění podlahy nebo sedaček vozu.
  • Neopotřebovaná sedadla při prodeji automobilu mohou zvyšovat jeho hodnotu.
  • Velice přijatelná cena autokoberců a autopotahů s přihlédnutím k dodávané kvalitě.
  • Produkty jsou nejenom pro osobní vozy, ale také pro kamiony a dodávky.
  • K dispozici jsou i vyhřívané autopotahy.

Nevýhody autokoberců a autopotahů:

  • Někomu mohou autokoberce a autopotahy připadat jako něco navíc, jde ale o subjektivní názor.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.