Vyzkoušeli jsme, jak fungují dárkové poukazy

4/5 - (3 votes)
Každý určitě moc dobře ví, jak náročné je někomu koupit dárek. Nemáme na mysli pochopitelně klasické ponožky, láhev vína nebo něco podobného. Jestliže toužíte být originální, chce to více snahy. Jenže, ne vždy víme, co obdarovaný vlastní. Pokud tedy přemýšlíte o elektronice či něčem podobném, je to vysloveně chůze po tenkém ledu.

Tento problém však lze řešit jinou cestou, kterou jsme si na vlastní kůži vyzkoušeli také. Jsou to dárkové poukazy v odpovídající hodnotě. Obdarovanému sice nedáte televizi, o níž snil, ale předložíte mu dárkový poukaz v určité hodnotě a on si bude moci vybrat tu vymodlenou elektroniku.

Dárkový poukaz Alza

darkova karta datartJako první jsme si zkusili objednat dárkový poukaz Alza. A není se čemu divit, protože tento výrobce na současném trhu nabízí nejenom počítače a mobilní telefony. Jeho portfolio je široké a pokrývá i sortiment vhodný do domácnosti. Zjednodušeně řečeno, jde o velice univerzální poukaz, díky němuž si každý přijde na to své.

My jsme v tomto případě ocenili hlavně to, že je možnost volby hodnoty konkrétního poukazu. K dispozici je částka 500 Kč a 1 000 Kč. Poukaz obsahuje vždy daný kód, který je následně zadán při nákupu zboží. Objednat si pochopitelně můžete libovolné množství těchto dárkových poukazů Alza.

Dárková karta Datart

Vzhledem k tomu, že se hodně lidí v dnešní době uchyluje k nákupu elektroniky, nedalo nám to a vyzkoušeli jsme také dárkový poukaz od jednoho z nejznámějších prodejců tohoto sortimentu. Je to Datart karta, která nám dorazila v hodnotě 1 000 Kč. Nutno podotknout, že tento kupón vypadal ještě lépe a svým designem více připomínal dárek. I zde byla možnost volby mezi hodnotou 500 Kč a 1 000 Kč.

Příjemné je to, že pokud vámi obdarovaná osoba má ve své blízkosti obchod Datart, může si dojít na prodejnu obhlédnout vysněný produkt, vyzkoušet jej, zjistit všechny technické parametry a rovnou zakoupit. Dárková karta Datart je totiž upotřebitelná při osobním nákupu na pobočce společnosti. Když jsme šli pro nové rádio do kanceláře, jednoduše jsme předložili poukaz na pokladně a byla nám odečte celá sleva.

Věděli jste, že dárkové poukazy nabízí i Kaufland?

kaufland darkovy poukazTřeba takovou babičku, která už má doma za život v podstatě vše a nic nepotřebuje, můžete také potěšit dárkovým poukazem. A to tím do Kauflandu, respektive do obchodního řetězce zaměřeného na potraviny a přidružený sortiment. Tam chodí nakupovat snad každý, kdo má obchod ve své blízkosti.

V tomto případě nám to pochopitelně nedalo a objednali jsme si do třetice Kaufland dárkové poukazy. Těch jsme pro jistotu vzali více, protože do těchto hypermarketů chodíme nakupovat. Přišly nám krásné dárkové poukázky upotřebitelné po celém území České republiky. A co bylo velice příjemné? Možnost širší volby hodnoty. To znamená, že s přehledem můžete objednat poukaz do Kauflandu pouze na částku 100 Kč. Dále jsou to hodnoty 150 Kč, 250 Kč, 500 Kč a 1 000 Kč. Díky této flexibilitě budete schopni nakoupit dárek v odpovídající ceně ve formě těchto kupónů.

Možná se občas trápíte s tím, jaký zakoupit dárek, takže třeba i vám mohou být nápomocny dárkové poukazy řešící tuto situaci. My jsme si dárkové poukazy objednali na internetovém portálu www.vipvoucher.cz.

Výhody dárkových poukazů:

  • Obdarovaná osoba si koupí to, o co má opravdu zájem.
  • Výběr z více hodnot dárkového poukazu.
  • Dlouhá platnost poukazů.
  • Objednání poukazů na internetu z pohodlí domova, včetně rychlého doručení.
  • Dárkové poukazy lze objednávat i pro jiné obchody, nejenom pro Alzu, Datart a Kaufland.

Nevýhoda dárkových poukazů:

  • Nejde o hmotný dárek, ale o kus papíru. Mnohým však udělá větší radost nežli konkrétní věc.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.