Jak využít online dotazník pro vyhodnocení spokojenosti zaměstnanců nebo zákazníků

5/5 - (6 votes)
Zpětná vazba je důležitá napříč všemi oblastmi. Právě z těchto informací můžete čerpat a vylepšovat své služby, produkty, pořádané akce a mnohé další. Přesně proto se vám hodí dotazník spokojenosti zaměstnanců nebo zákazníků. Snadný, rychlý a efektivní způsob, jak se dopracovat k tomu, co potřebujete.

Dotazník spokojenosti zákazníka

akiosurveyJestliže si myslíte, že získat takové informace je náročně, jste na omylu. Dokazuje to dotazník spokojenosti zaměstnanců vzor. Ostatně, prostřednictvím něho zjistíte, že využít můžete řešení dostupné právě prostřednictvím internetu. Nehledejte jiné složitosti a vydejte se intuitivní cestou pro sebe i pro ty, kterých se chcete ptát.

Když se řekne dotazník spokojenosti zákazníka, představte si responzivní design dotazníku, možnost položení odlišných typů otázek, jejich větvení, ale také okamžité odpovědi. Propracovanost takového řešení nezná mezí. Dotazník spokojenosti zákazníka vzor je toho jasným důkazem. Využít můžete firemní branding, diskvalifikaci odpovědí, bezpečnou komunikaci i více jazykovou podporu. Tohle všechno v kombinaci s exportem do příslušných formátů tak, abyste se získanými odpověďmi mohli naložit podle svého. Otázkou však zůstává, kdo vám takové řešení poskytne?

Profesionální dotazníkové šetření

Pokud máte zájem o online dotazník zdarma, potom využijte projekt AkioSurvey, který vším výše uvedeným disponuje a nabízí toho ještě daleko více. Právě s pomocí takového dotazníkového šetření získáte zpětnou vazbu od svých zaměstnanců, ale také návštěvníků e-shopů a mnohých dalších. Myslete na to, že spokojený zákazník či pracovník je tím nejdůležitějším v jakémkoliv businessu. Přesně kvůli tomu byste měli udělat alespoň to nejmenší v rámci zpětné vazby. Sami se můžete přesvědčit o tom, že se to skutečně vyplatí, a to v libovolném oboru.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.