Recenze bidetového sedátka Bidet VOVO VB3100S

Rate this post
Toaleta je místem, kde jednoduše každý z nás tráví nějaký ten čas, o tom není pochyb. Co si ale takové posezení na záchodě zpříjemnit? Nápomocno vám může být bidetové sedátko Bidet VOVO VB3100S. Právě tento zajímavý produkt jsme se rozhodli otestovat, protože nikdo s podobným luxusem na toaletě nemáme žádnou zkušenost. Jestliže vás zajímá, jak recenze bidetového sedátka dopadla, začtěte se do následujících řádků.

Na první pohled moderní sedátko

Bidetové sedátko Bidet VOVO VB3100S svou cenou nespadá do běžného standardu, to opravdu ne. Už z pořizovacích nákladů je patrné, že si kupujete něco lepšího a propracovanějšího. A tomu tak skutečně je. Když jsme rozbalili bidetové sedátko, byli jsme mile překvapeni nejenom stylovým designem, ale i kvalitou provedení.

Oválné sedátko na první pohled připomíná klasické prkénko na toaletě. Tvary, linie a doplňky však prozrazují, že jde o něco více. Už třeba jenom zadní pant, který drží opěrnou část a tu, na níž sedíte. Tím nejhlavnějším prvkem navíc je pak ovládací panel umístěný po pravé straně. Nutno podotknout, že tento prvek u běžného sedátka jen tak neuvidíte. Rozměry bidetového sedátka Bidet VOVO VB3100S odpovídají klasice.

 • Šířka je 39 cm
 • Hloubka je 50,5 cm
 • Výška je 13 cm
 • Nosnost je 165 kg

Vb08CD1

Hlavním výrobním materiálem je plast, který opět koresponduje s určitým nadstandardem odpovídajícím této cenové kategorii. Součástí dodaného sedátka byla pochopitelně i montážní sada. V rámci ní ještě doplníme, že sedátko je určeno pro vybrané typy záchodových mís, jež uvádí sám výrobce tohoto produktu. Univerzální instalace je následně podpořena nastavitelnou roztečí sedátka pohybující se mezi 13,5 cm až 20 cm.

Vše začíná pomalým sklápěním

Z osobní zkušenosti můžeme potvrdit, že už jen samotné posazení na sedátko je velice příjemným a pohodlným zážitkem. Kvalita povrchu je skvělá. Když se pak pokusíte dát dolů opěrné prkénko, budete mile překvapeni. Systém pomalého sklápění softclose zabrání tomu, aby se z toalety ještě někdy ozvala rána při kontaktu prkének.

Bidetové prkénko Bidet VOVO VB3100S je doslova naplněné funkcemi, které můžete ovládat skrze postranní panel. Praktické je například LED podsvícení, takže vidíte, že mísa po vykonání potřeby a očištění je skutečně čistá. Dopřávat si můžete i umývání intimních partií za pomoci optimálně horké vody. Rychlý ohřev v kombinaci s tryskou z nerezové oceli si velice brzy oblíbíte.

Při praktické zkoušce bidetového prkénka Bidet VOVO VB3100S jsme ocenili i ostatní funkce. Je to například teplovzdušný vysoušeč. Také v jeho případě můžete použít regulaci teploty. Jeho opakem je odsavač zápachu, díky čemuž bude vaše toaleta stále voňavá a svěží. A pokud se bojíte tvorby jakýchkoliv bakterií, toto bidetové sedátko se postará i o ně. Aplikován je totiž nano-stříbrný filtr.

Tohle všechno tvoří velice propracovaný celek, který je snadno a rychle ovladatelný. Z vlastní zkušenosti musíme říci, že zvyknout si na tohle moderní prkénko lze obratem. Horší je převykat si na standardní sedátko, když jsme tento testovaný model museli vracet. Jestliže patříte mezi příznivce nadčasového a zároveň vkusného designu a fandíte moderním technologiím, je tohle ta správná volba právě pro vás.

Výhody bidetového sedátka Bidet VOVO VB3100S:

 • Vynikající poměr mezi cenou a kvalitu v porovnání s konkurencí
 • Použití nerezové trysky
 • Osvětlení je praktickou součástí
 • Maximální komfort při sezení
 • Spousta přínosných funkcí
 • S ohledem na předchozí modely záruka dlouhé životnosti

Nevýhody bidetového sedátka Bidet VOVO VB3100S:

 • Za kvalitu a moderní funkce si musíte trochu připlatit

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.