Recenze nových telefonů od Apple

Rate this post
Nové iPhony od společnosti Apple byly představeny před několika dny, proto ani my nezahálíme a přinášíme vám stručnou recenzi jednotlivých modelů. Ta nadchne nejenom milovníky novinek a mobilních telefonů, ale především vyznavače značky Apple.

Nabídneme vám letmý pohled na všechny tři dostupné modely, které se nám dostaly do rukou. Každý z nich si bezpochyby najde svého zákazníka.

Od nejlevnějšího až po nejdražší

apple iphone 11 proAby se nám mobilní telefony iPhone 11 porovnávaly dobře také z pohledu designu, objednali jsme si co nejpodobnější provedení. V případě iPhone 11 padla volba na černou barvu. U modelů iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max to bylo elegantní zabarvení v podání vesmírně černé.

Hlavní rozdíly jednotlivých modelů

Vzhledem k tomu, že na internetu se vyrojila již přemíra recenzí konkrétních modelů zvlášť, zaměříme se spíše na porovnání všech tří telefonů dohromady. Na jejich společné vlastnosti a odlišnosti, které vás možná přimějí přemýšlet o tom, zda si koupit ten či onen výrobek.

iPhone 11 je z pohledu technické výbavy asi tím nejslabším článkem této trojice. Dokazuje to Liquid Retina HD displej čili LCD s úhlopříčkou 6,1“. Tomu odpovídá rozlišení 1792×828 pixelů s kontrastním poměrem 1400:1.

Opakem toho jsou modely iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max. První z nich má velikost 5,8“, ten druhý uspokojí vyznavače velkých displejů. Jeho úhlopříčka je 6,5“. V obou případech se však setkáte s kvalitními OLED displeji. Super Retina XDR displej je schopen nabídnout rozlišení 2436×1125 pixelů, respektive 2688×1242 pixelů při kontrastním poměru 2 000 000:1.

Konstrukce a fotoaparát

U levnějšího iPhone 11 počítejte s tím, že konstrukce je z hliníku a ze skla. U produktů iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max si přijdou na své vyznavači luxusnějšího zpracování. Dokazuje to tělo z matného texturovaného skla a nerezové oceli.

Na rozdíly se připravte i z hlediska fotoaparátu. U iPhone 11 je dvojitý fotoaparát, u zbývajících modelů je dokonce trojitý fotoaparát. Mnohé mají ale společné. Je to 12MP TrueDepth fotoaparát s nahráváním 4K videa při 60 fps. U vyšších modelů lze kromě ultraširokého objektivu a širokoúhlého objektivu vyzdvihnout také teleobjektiv a propracovaný noční režim. Fotky z něj jsou oproti konkurenci opravdu famózní.

Srdce jako z oceli

apple iphone 11Spoustu věcí mají nové telefony od Apple přece jenom společné. Je to například výkonný čip A13 Bionic s Neural Enginem třetí generace. Vyšší výdrž než předchozí modely, a to od jedné do pěti hodin navíc. Vhod přijde i voděodolnost. iPhone 11 do dvou metrů a iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max do čtyř metrů.

Vyberte si vhodnou kapacitu

Do redakce nám byly zapůjčeny mobilní telefony iPhone 11 s nejmenší kapacitou 64 GB. Pokud se ale rozhodnete investovat do některého z těchto přístrojů, máte pochopitelně na výběr. V případě iPhone 11 je to vyšší verze 128 GB a 256 GB. U zbývajících produktů iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max si polepšíte, a to variantou 256 GB a 512 GB.

Je pravdou, že už jsme při testování a přípravě recenzí drželi v ruce spoustu telefonů, ale nové modely iPhone 11 od Apple se opravdu vyvedli. A to nejenom po stránce zpracování, ale i výsledné fotografie a výkonu. Je vidět, že jde o modely tvořící špičku současného trhu.

Výhody nových telefonů od Apple:

  • Vynikající fotoaparát.
  • Špičkové zpracování těla.
  • iPhone 11 Pro Max má dlouhou výdrž baterie.
  • OLED displeje nabízí skvělé podání barev a jemnost.

Nevýhody nových telefonů od Apple:

  • Někomu může vadit přední vzhled telefonu podobný loňským modelům.
  • U vyšších kapacit si pořádně připlatíte.
  • První verze iOS 13 ještě není tak odladěná.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.