Recenze nových telefonů od Apple

Nové iPhony od společnosti Apple byly představeny před několika dny, proto ani my nezahálíme a přinášíme vám stručnou recenzi jednotlivých modelů. Ta nadchne nejenom milovníky novinek a mobilních telefonů, ale především vyznavače značky Apple.

Nabídneme vám letmý pohled na všechny tři dostupné modely, které se nám dostaly do rukou. Každý z nich si bezpochyby najde svého zákazníka.

Od nejlevnějšího až po nejdražší

apple iphone 11 proAby se nám mobilní telefony iPhone 11 porovnávaly dobře také z pohledu designu, objednali jsme si co nejpodobnější provedení. V případě iPhone 11 padla volba na černou barvu. U modelů iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max to bylo elegantní zabarvení v podání vesmírně černé.

Hlavní rozdíly jednotlivých modelů

Vzhledem k tomu, že na internetu se vyrojila již přemíra recenzí konkrétních modelů zvlášť, zaměříme se spíše na porovnání všech tří telefonů dohromady. Na jejich společné vlastnosti a odlišnosti, které vás možná přimějí přemýšlet o tom, zda si koupit ten či onen výrobek.

iPhone 11 je z pohledu technické výbavy asi tím nejslabším článkem této trojice. Dokazuje to Liquid Retina HD displej čili LCD s úhlopříčkou 6,1“. Tomu odpovídá rozlišení 1792×828 pixelů s kontrastním poměrem 1400:1.

Opakem toho jsou modely iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max. První z nich má velikost 5,8“, ten druhý uspokojí vyznavače velkých displejů. Jeho úhlopříčka je 6,5“. V obou případech se však setkáte s kvalitními OLED displeji. Super Retina XDR displej je schopen nabídnout rozlišení 2436×1125 pixelů, respektive 2688×1242 pixelů při kontrastním poměru 2 000 000:1.

Konstrukce a fotoaparát

U levnějšího iPhone 11 počítejte s tím, že konstrukce je z hliníku a ze skla. U produktů iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max si přijdou na své vyznavači luxusnějšího zpracování. Dokazuje to tělo z matného texturovaného skla a nerezové oceli.

Na rozdíly se připravte i z hlediska fotoaparátu. U iPhone 11 je dvojitý fotoaparát, u zbývajících modelů je dokonce trojitý fotoaparát. Mnohé mají ale společné. Je to 12MP TrueDepth fotoaparát s nahráváním 4K videa při 60 fps. U vyšších modelů lze kromě ultraširokého objektivu a širokoúhlého objektivu vyzdvihnout také teleobjektiv a propracovaný noční režim. Fotky z něj jsou oproti konkurenci opravdu famózní.

Srdce jako z oceli

apple iphone 11Spoustu věcí mají nové telefony od Apple přece jenom společné. Je to například výkonný čip A13 Bionic s Neural Enginem třetí generace. Vyšší výdrž než předchozí modely, a to od jedné do pěti hodin navíc. Vhod přijde i voděodolnost. iPhone 11 do dvou metrů a iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max do čtyř metrů.

Vyberte si vhodnou kapacitu

Do redakce nám byly zapůjčeny mobilní telefony iPhone 11 s nejmenší kapacitou 64 GB. Pokud se ale rozhodnete investovat do některého z těchto přístrojů, máte pochopitelně na výběr. V případě iPhone 11 je to vyšší verze 128 GB a 256 GB. U zbývajících produktů iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max si polepšíte, a to variantou 256 GB a 512 GB.

Je pravdou, že už jsme při testování a přípravě recenzí drželi v ruce spoustu telefonů, ale nové modely iPhone 11 od Apple se opravdu vyvedli. A to nejenom po stránce zpracování, ale i výsledné fotografie a výkonu. Je vidět, že jde o modely tvořící špičku současného trhu.

Výhody nových telefonů od Apple:

  • Vynikající fotoaparát.
  • Špičkové zpracování těla.
  • iPhone 11 Pro Max má dlouhou výdrž baterie.
  • OLED displeje nabízí skvělé podání barev a jemnost.

Nevýhody nových telefonů od Apple:

  • Někomu může vadit přední vzhled telefonu podobný loňským modelům.
  • U vyšších kapacit si pořádně připlatíte.
  • První verze iOS 13 ještě není tak odladěná.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *