Recenze masážního křesla inSPORTline Lorreto

Rate this post
Každý z nás by si měl užívat patřičnou relaxaci. A proto jsme se rozhodli, že pro vás vyzkoušíme relaxační masážní křeslo inSPORTline Lorreto. Nejde o ledajaký produkt, ale o výrobek vyšší třídy, který nahradí hned několik masérů najednou. O tom jsme se přesvědčili na vlastní kůži a vy to můžete prostřednictvím níže uvedených řádků provést taky.

Velikostní parametry masážního křesla

Masážní křeslo inSPORTline Lorreto je skutečně robustním doplňkem domácnosti. Ale není se čemu divit, vždyť je schopno dokonalým způsobem promasírovat celé vaše tělo. Abyste v tomto případě věděli, co čeho vůbec jdete, přinášíme vám několik základních technických parametrů týkající se masážního křesla.

 • Rozměry balení ve dvou krabicích – jedna 153x77x97 cm, druhá 142x72x38 kg.
 • Rozměry po sestavení 142x82x124 cm.
 • Maximální délka masážního křesla 179 cm.
 • Šířka sedáku 50 cm.
 • Hmotnost 134,5 kg.
 • Nosnost 150 kg.

Nyní když víte, co z pohledu velikosti můžete od masážního křesla inSPORTline Lorreto očekávat, pojďme se vrhnout na to podstatné. Co vám takový elektronický domácí masér vlastně poskytne?

Masazni kreslo inSPORTline Marcelli 281

zdroj: insportline.cz

Luxus, pohodlí a spousta vymožeností

Když jsme si poprvé sedli, potažmo ulehli do masážního křesla inSPORTline Lorreto, pocítili jsme maximální komfort. Tento model je skutečně skvostem ve své třídě. Vyhřívání zad, až 44 masážních airbagů, barevný TFT displej, ovládání hlasem, bezdrátové nabíjení mobilního telefonu a 3D Bluetooth reproduktory. To je výbava hodna krále. Stačí si jen pohodlně ulehnout, vybrat si zvolenou masáž a oddávat se skutečně nevšednímu zážitku. Škoda, že masážní křeslo inSPORTline Lorreto nemáme k dispozici nepřetržitě. Na každodenní masáž by si člověk rychle zvykl.

Během testování masážního křesla jsme zjistili, že k dispozici budete mít 21 přednastavených programů. Volit můžete mezi pěti rychlostmi a zároveň pěti intenzitami. Funkce 3D masáž stojí rozhodně za to. Když využijete funkci Zero Space & Gravity, dostanete se doslova do stavu beztíže. Tím ulevíte opravdu celé své fyzické schránce od A až do Z.

Programy a nastavení

Kromě výše zmíněných postřehů bychom měli uvést i některé další týkající se masážního křesla inSPORTline Lorreto. Až jedenáct druhů masáží dokáže postavit na nohy opravdu každého. Je to například promasírování ramen, Shiatsu masáž, hnětení, klepání a mnohé jiné. Do paměti si můžete uložit až pět vlastních masážních režimů. Praktická je i automatická detekce pohybu. Mimochodem, zmíněné vyhřívání probíhá na teplotu čtyřicet až padesát stupňů Celsia.

I když se samozřejmě nejedná o žádný lékařský nástroj, možnosti masážního křesla inSPORTline Lorreto jsou skutečně veliké. Tyto masáže mohou zmírnit některá vaše onemocnění spojená s pohybovým aparátem a dodají vašemu tělu patřičné uvolnění. Kdybychom měli možnost, vězte, že bychom si testování tohoto masážního křesla klidně ještě několikrát zopakovali. Za nás ho tedy můžeme s naprostou jistotou doporučit.

Výhody masážního křesla inSPORTline Lorreto:

 • Důraz kladený na maximální komfort a pohodlí.
 • Možnost využití masírování vleže a celého těla.
 • Výběr z velkého počtu masáží s volbou intenzity.
 • Křeslo je vybaveno moderními technologiemi.
 • Povrchová úprava řešená kvalitní syntetickou kůží.
 • Pro rychlé a snadné přesouvání lze využít praktická kolečka.

Nevýhody masážního křesla inSPORTline Lorreto:

 • Možná snad jen trochu vyšší pořizovací cena.
 • Masážní křeslo není vhodné pro ty, kdo mají kardiostimulátor.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.