Recenze srovnávacího portálu s úvěry – Finrada.cz

Dnešní recenze bude opět trochu neobvyklá v tom, že se primárně nebudeme zabývat popisováním žádného hmotného produktu, ale zaměříte se na služby internetového portálu. Vzhledem k narůstajícímu zájmu mnohých lidí o nejrůznější typy půjček padla naše volba na porovnávací server, jehož hlavním tématem jsou půjčky.

Finrada.cz je názvem online projektu, který je mnohem více než pouhým srovnávačem úvěrů. Jde také o bohatou databázi hodnotných informací. Pojďme se ale v naší recenzi zaměřit na web pěkně od začátku.

Jednoduché a přehledné řešení

Naši první pozornost si získalo zpracování internetového srovnávače Finrada.cz. Web je navržen velice jednoduše a tím pádem i přehledně, což ho v kladném slova smyslu odděluje od vší konkurence podobného typu.

zdroj: Finrada.cz

Jen několik málo záložek vám prozradí, co je hlavním cílem tohoto úvěrového projektu. Jeho stěžejním bodem pak bude samotné porovnání, jehož funkčnost a rychlost nás mile překvapila. Stačilo jen pár kliknutí myší a měli jsme možnost okusit výhody rychlé půjčky na účet. Konkrétně jsme obdrželi přehled nebankovních produktů seřazených podle výhodnosti. Takového výsledku se nám dostalo na základě níže uvedených informací:

  • částka, o kterou máte zájem prezentovaná v českých korunách,
  • termín splatnosti uvedený ve dnech,
  • věk žadatele.

Tohle byl náš a pravděpodobně bude i váš odrazový můstek při hledání výhodné půjčky šité přímo na míru.

Dostatek informací o úvěrech

Jak jsme uvedli v předchozím odstavci, vyhledání vhodné půjčky probíhá pod taktovkou internetového projektu Finrada.cz opravdu jednoduše a spolehlivě. Mile jsme však byli překvapeni i z dalších prezentovaných informací.

A ty se týkaly především jednotlivých úvěrů. Na první pohled to vypadá, že server vám ukazuje jen ty nejzákladnější údaje. Pod tlačítkem „Podrobnější“ na vás však čeká velice milé překvapení v podobě rozsáhlejších informací o každé půjčce. Načerpat tak můžete spoustu přidružených věcí, které právě pro vás mohou hrát při výběru vhodné půjčky tu nejzásadnější roli.

Vše lze vyřídit online

Online platforma v podání Finrada.cz je dotažena až do konce, o čemž vás přesvědčí i fakt, že vámi nalezený úvěr si můžete objednat z pohodlí vlastního domova. Tlačítko „Vyřídit půjčku“ vás totiž nasměruje k požadovanému online formuláři, do něhož vyplníte příslušné osobní údaje a s pomocí něho dokončíte proces žádosti.

Dle našeho osobního názoru jde o velice rychlé a přehledné řešení, jak nalézt úvěr, jež bude vašim požadavkům vyhovovat opravdu nejvíce. Navíc bez nutnosti opouštět vlastní domov. Díky online variantě si o peníze řeknete v podstatě odkudkoliv. U některých poskytovatelů se vám mimo jiné dostává možnosti, získat první půjčku zdarma, za kterou neplatíte nic navíc. Takový zkušební úvěr, prostřednictvím něhož si ověříte, zda vám bude nebankovní produkt vyhovovat či nikoliv.

Výhody srovnávacího portálu Finrada.cz

  • Bohatá databáze nebankovních společností, z nichž můžete vybírat.
  • Aktualizované a přehledně prezentované údaje o každé půjčce.
  • Projekt založený na jednoduchosti od A až do Z.
  • Možnost dokončit žádost o půjčku prostřednictvím internetového formuláře.
  • Vedle srovnání půjček jsou dostupné i obecné informace týkající se úvěrování, které vám mohou v mnohých věcech odpovědět na řadu otázek.

Nevýhody srovnávacího portálu Finrada.cz

  • Někomu může vadit, že se projekt Finrada.cz zaměřuje především na nebankovní půjčky.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *