Recenze elektrokoloběžky Xiaomi Mi Electric Scooter 2 M365

Rate this post
V dnešní recenzi se pokusíme udělat radost především těm, kdo musí chodit do práce nebo do školy pěšky. Jestliže vás takové docházení nebabí a unavuje, zjednodušte si ho. Tak, jako jsme to udělali i my. Vyzkoušeli jsme poměrně populární elektrokoloběžku Xiaomi Mi Electric Scooter 2 M365, která je oblíbená primárně pro svoji příznivou cenu.

Obvykle ale jen cena nestačí, proto jsme se rozhodli tento model otestovat v běžném každodenním životě a přesvědčit se o dalších prezentovaných kvalitách tohoto stroje na vlastní kůži. A výsledek? Ten naleznete v následujících řádcích.

Moderní vzhled se rozhodně nezapře

Xiaomi Mi Electric Scooter 2 M365Koloběžka Xiaomi Mi Electric Scooter 2 M365 nás na první pohled uchvátila svým vzhledem. Zvolili jsme černou variantu, která je dle našeho názoru skutečně elegantní a propracovaná. Dalo by se říci inovovaný vzhled, jenž na první pohled působí velice pevnou konstrukcí.

Kromě složené koloběžky byla v balení také nabíječka, klíč pro její smontování a dvě náhradní gumy. K montáži lze konstatovat pouze jediné. Jde o velmi snadný proces, s nímž si poradí naprosto každý.

Důležité prvky koloběžky

Velice příjemnou záležitostí jsou řídítka, a to hlavně z pohledu tvaru. Integrován je do nich diodový ukazatel nabytí baterie a zapínací tlačítko. Při jízdě oceníte protiskluzová držadla, s nimiž se tento stroj ovládá skutečně snadno a pohodlně.

Vypíchnout bychom měli přední výkonné světlo, které umožňuje přehlednou jízdu také v noci. Díky zadnímu světlu, jenž indikuje také stav brždění jako u auta nebo motocyklu budete viditelnou součástí provozu. Přední výkonná světla 1,1 W mají dosah až šest metrů.

Jako naprosto přínosnou součást elektrokoloběžky Xiaomi Mi Electric Scooter 2 M365 musíme vypíchnout velice účinné brzy, které mimochodem obsahují i regenerační protiblokovací brzdný systém e-ABS. Výrobce navíc zvolil i dobrý materiál pro pneumatiky, což se pozitivně promítá nejenom do protiskluzových vlastností. Pneumatiky poměrně dobře tlumí nárazy při jízdě, i když chybí jakékoliv odpružení. Celková nosnost 100 kg se promítá do kompletní bytelnosti koloběžky.

Baterie je alfou a omegou tohoto modelu

kolobezkyRecenze elektrokoloběžky Xiaomi Mi Electric Scooter 2 M365 bude pokračovat jedním z nejdůležitějších článků tohoto akumulátorového „přibližovadla“. A tím je baterie s kapacitou 18 650 mAh. Díky těmto lithiovým bateriím jsme se dostali na velice příznivý dojezd, a to bylo asi 26 kilometrů. Vzhledem k tomu, že výrobce udává 30 kilometrů, lze to považovat za úspěch. Na dojezd má totiž vliv řada nejrůznějších faktorů.

V případě používání baterie se nemusíte obávat opravdu ničeho. A to díky ochraně proti zkratu, podbití, přebití a také celkové tepelné odolnosti.

A to nejlepší na závěr. Elektrokoloběžka Xiaomi Mi Electric Scooter 2 M365 je pochopitelně spárovatelná s chytrým telefonem za pomoci technologie Bluetooth. Z mobilu si za pomoci speciální aplikace vytvoříte velice originální přístrojovou desku a oceníte třeba i adaptivní tempomat.

Výhody elektrokoloběžky Xiaomi Mi Electric Scooter 2 M365:

  • Jednoduché ovládání.
  • Díky tomu, že lze elektrokoloběžku složit, můžete ji mít neustále při sobě.
  • Vynikající volba z pohledu poměru cena/výkon.
  • Skvělá synchronizace s mobilním telefonem.
  • Pokud vám dojde baterie, můžete se odrážet nohou a dojedete kamkoliv.
  • Milým překvapením je rozšiřitelnost za pomoci nejrůznějších doplňků.

Nevýhody elektrokoloběžky Xiaomi Mi Electric Scooter 2 M365:

  • Je určena spíše pro lehčí jezdce.
  • Pokud si ji pořídí ženy, může je překvapit trochu větší váha.
  • Zadní světlo není tak silné.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.