Recenze elektrokoloběžky Xiaomi Mi Electric Scooter 2 M365

V dnešní recenzi se pokusíme udělat radost především těm, kdo musí chodit do práce nebo do školy pěšky. Jestliže vás takové docházení nebabí a unavuje, zjednodušte si ho. Tak, jako jsme to udělali i my. Vyzkoušeli jsme poměrně populární elektrokoloběžku Xiaomi Mi Electric Scooter 2 M365, která je oblíbená primárně pro svoji příznivou cenu.

Obvykle ale jen cena nestačí, proto jsme se rozhodli tento model otestovat v běžném každodenním životě a přesvědčit se o dalších prezentovaných kvalitách tohoto stroje na vlastní kůži. A výsledek? Ten naleznete v následujících řádcích.

Moderní vzhled se rozhodně nezapře

Xiaomi Mi Electric Scooter 2 M365Koloběžka Xiaomi Mi Electric Scooter 2 M365 nás na první pohled uchvátila svým vzhledem. Zvolili jsme černou variantu, která je dle našeho názoru skutečně elegantní a propracovaná. Dalo by se říci inovovaný vzhled, jenž na první pohled působí velice pevnou konstrukcí.

Kromě složené koloběžky byla v balení také nabíječka, klíč pro její smontování a dvě náhradní gumy. K montáži lze konstatovat pouze jediné. Jde o velmi snadný proces, s nímž si poradí naprosto každý.

Důležité prvky koloběžky

Velice příjemnou záležitostí jsou řídítka, a to hlavně z pohledu tvaru. Integrován je do nich diodový ukazatel nabytí baterie a zapínací tlačítko. Při jízdě oceníte protiskluzová držadla, s nimiž se tento stroj ovládá skutečně snadno a pohodlně.

Vypíchnout bychom měli přední výkonné světlo, které umožňuje přehlednou jízdu také v noci. Díky zadnímu světlu, jenž indikuje také stav brždění jako u auta nebo motocyklu budete viditelnou součástí provozu. Přední výkonná světla 1,1 W mají dosah až šest metrů.

Jako naprosto přínosnou součást elektrokoloběžky Xiaomi Mi Electric Scooter 2 M365 musíme vypíchnout velice účinné brzy, které mimochodem obsahují i regenerační protiblokovací brzdný systém e-ABS. Výrobce navíc zvolil i dobrý materiál pro pneumatiky, což se pozitivně promítá nejenom do protiskluzových vlastností. Pneumatiky poměrně dobře tlumí nárazy při jízdě, i když chybí jakékoliv odpružení. Celková nosnost 100 kg se promítá do kompletní bytelnosti koloběžky.

Baterie je alfou a omegou tohoto modelu

kolobezkyRecenze elektrokoloběžky Xiaomi Mi Electric Scooter 2 M365 bude pokračovat jedním z nejdůležitějších článků tohoto akumulátorového „přibližovadla“. A tím je baterie s kapacitou 18 650 mAh. Díky těmto lithiovým bateriím jsme se dostali na velice příznivý dojezd, a to bylo asi 26 kilometrů. Vzhledem k tomu, že výrobce udává 30 kilometrů, lze to považovat za úspěch. Na dojezd má totiž vliv řada nejrůznějších faktorů.

V případě používání baterie se nemusíte obávat opravdu ničeho. A to díky ochraně proti zkratu, podbití, přebití a také celkové tepelné odolnosti.

A to nejlepší na závěr. Elektrokoloběžka Xiaomi Mi Electric Scooter 2 M365 je pochopitelně spárovatelná s chytrým telefonem za pomoci technologie Bluetooth. Z mobilu si za pomoci speciální aplikace vytvoříte velice originální přístrojovou desku a oceníte třeba i adaptivní tempomat.

Výhody elektrokoloběžky Xiaomi Mi Electric Scooter 2 M365:

  • Jednoduché ovládání.
  • Díky tomu, že lze elektrokoloběžku složit, můžete ji mít neustále při sobě.
  • Vynikající volba z pohledu poměru cena/výkon.
  • Skvělá synchronizace s mobilním telefonem.
  • Pokud vám dojde baterie, můžete se odrážet nohou a dojedete kamkoliv.
  • Milým překvapením je rozšiřitelnost za pomoci nejrůznějších doplňků.

Nevýhody elektrokoloběžky Xiaomi Mi Electric Scooter 2 M365:

  • Je určena spíše pro lehčí jezdce.
  • Pokud si ji pořídí ženy, může je překvapit trochu větší váha.
  • Zadní světlo není tak silné.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *