Vyzkoušeli jsme nezapomenutelný let balónem pro dva

Rate this post
Všichni čtenáři našeho internetového portálu jistě moc dobře vědí, že se jim snažíme přinášet recenze nejrůznějšího typu. Pro pestrost sem tam otestujeme něco bláznivého a netradičního. Rozhodli jsme se vám přinést recenzi zážitku od zážitkové agentury Allegria, která například nabízí různé zájezdy, netradiční večeře pro dva, thajské masáže a jiné.

My jsme si v jejím bohatém portfoliu vybrali něco trochu jiného a více adrenalinového. Byl to let balónem Standard pro dvě osoby.

Vybrali jsme vhodnou lokalitu

Na počátku všeho bylo objednání tohoto zážitku, což je prostřednictvím webu společnosti Allegria opravdu jednoduché a rychlé. Za velice přijatelnou cenu si zvolíte let pro dva, který se musí uskutečnit v rozmezí mezi březnem a říjnem, a to pouze za dobrých povětrnostních podmínek. Nás mimochodem kontaktovali s dostatečným předstihem a termín byl naplánován hodně rychle.

To zásadní, co jsme volili na samotném začátku, byla lokalita, kde s námi balón vzlétne. Těch míst je opravdu hodně, od Konopiště, přes Buchlov až po Český ráj. My jsme si nakonec zvolili Karlštejn pro krásu tamního prostředí.

Vyrážíme na let balónem

Náš let balónem byl započat v pozdějších hodinách. Měli jsem totiž na výběr, zda chceme vystoupat do nebes hned s východem slunce nebo dvě hodiny před západem slunce. Nám se každopádně líbila druhá varianta.

Po příjezdu na místo určení jsme byli překvapeni v jak velkém koši vlastně poletíme. Jde o koš pro 12 osob, takže působil bytelným a kvalitním dojmem. Ihned z nás opadly jakékoliv obavy a pustili jsme se do připravené instruktáže. Pokud jde o časové rozmezí, tak celá akce probíhala zhruba 3 – 4 hodiny. A to od počátku, kdy byl balón napouštěn, my se dozvěděli spoustu zajímavostí až po let a následné bezpečné přistání. Samotný let trval zhruba jednu hodinu.

Co vám budeme povídat, kdo takový zážitek neokusí, tomu se budou naše pocity jenom stěží předkládat. Šlo o něco velice nezapomenutelného. S profesionálním instruktorem a v moderním balónu se cítíte opravdu bezpečně. A ta panorama při západu slunce? Karlštejn jsme z takového pohledu v životě neviděli a možná už ani neuvidíme. Přesně takhle si představujeme zážitek, jež je dnes možné objednat z pohodlí domova.

Věci, které byste měli vědět

V rámci komplexnosti naší recenze uvedeme ještě pár informací. Počítat musíte s tím, že v ceně tohoto zážitku není doprava na místo určení, ani strava během doby, jíž budete trávit na daném místě.

Do balónu by navíc měli vlézt pouze zdraví lidé. Tento adrenalinový zážitek rozhodně není doporučován těhotným ženám, na což instruktor několikrát upozornil.

Z našeho pohledu byl let balónem opravdu nepřekonatelný, a ještě bychom si jej někdy rádi zopakovali. Pro zajímavost však na jiném místě. Tento zážitek lze rozhodně považovat i za skvělý dárek pro kohokoliv. Ostatně spoustu netradičních dárků podobného typu prezentuje Allegria v poměrně hojném zastoupení na internetovém portálu https://www.firmanazazitky.cz/netradicni-darky/-1.

Výhody letu balónem:

  • Nezapomenutelný zážitek.
  • Profesionální přístup instruktorů.
  • Možnost výběru z mnoha zajímavých lokalit po území České republiky.
  • Za velice příznivou cenu strávíte ve vzduchu celou hodinu.
  • Na tento zážitek si sebou můžete přivést také doprovod, například proto, aby vše zdokumentoval.

Nevýhody letu balónem:

  • V ceně je pouze let balónem, nikoliv doprava na místo určení nebo jakékoliv další benefity.
  • Limitováni budete příznivým počasím, a to pouze v období od března do října.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.