Recenze kočárku BEXA Ultra U6 2017

3.9/5 - (10 votes)
Kočárek je pravděpodobně tím prvním, co budete řešit před narozením svého vytouženého potomka. Každý rodič určitě chce pořídit kočárek kvalitní, praktický a maximálně pohodlný, o tom není žádných pochyb. Abychom vám takový výběr co nejvíce usnadnili, otestovali jsme pro vás oblíbený dětský kočárek BEXA Ultra U6 2017 v naší dnešní recenzi. Loňský model v zajímavém barevném provedení U6, které kombinuje černou se šedou a nenápadnými hnědými doplňky.

Co všechno je obsahem balení?

Kočárek BEXA Ultra U6 2017 lze označit za velice univerzální, protože kromě klasické hlavní korby obdržíte ještě sportovní část a autosedačku. Takže s jediným produktem si vystačíte na opravdu hodně dlouhou dobu a zároveň přinesete dítěti požadovaný komfort.

Abychom byli při recenzi BEXA Ultra U6 2017 skutečně kompletní, tak uvedeme vše, co jsme obdrželi v balení. Vedle tří zmiňovaný částí pro uložení malé ratolesti přišel ještě hliníkový podvozek, velký koš pod kočárek na úschovu nejrůznějších věcí, přebalovací podložka, měkká a pohodlná matrace do kočárku, taška na rukojeť pro osobní věci, držák na láhev a v neposlední řadě i pláštěnka.

V tomto směru jsme spokojeni, protože za nepříliš velkou cenu získáte skutečný kočárkový komplet.

Konstrukce kočárku v praxi

Ihned po rozbalení všech částí jsme se samozřejmě pustili do sestavení kočárku. To bylo poměrně snadné a rychlé. Poté, co jsme s fiktivním děťátkem vyrazili do ulic, začali jsme si všímat hlavních předností modelu BEXA Ultra U6 2017.

První, co vás potěší bude výškově stavitelná rukojeť, jíž si přizpůsobíte svojí výšce. Její povrch je tvořen kvalitní ekokůží, takže padne do ruky jako ulitá, a navíc působí elegantním dojmem.

Při jízdě oceníte určitě gelová kola zajišťující pohodlný pojezd i přes nerovnosti, čímž nenarušíte poklidný spánek dítěte. Praktická je brzda na zadní nápravě, jíž lze využít při zabezpečení kočárku proti rozjezdu. Nakonec nás mile překvapila i aretační kolečka vpředu, s nimiž se velice příjemně zatáčelo. Přední kola mají velikost 10“ a ta zadní 12“.

Hluboká korba

Nyní zkusíme ve stručnosti popsat přednosti všech výměnných prvků kočárku BEXA Ultra U6 2017. Začneme tou nejhlavnější částí, kterou je hluboká korba. Ta má nejenom přínosný nánožník a sklápěcí stříšku, ale i mnohé další vychytávky:

 • madlo pro snadné přenášení,
 • moskytiéra,
 • límec využitelný při nepříznivém počasí,
 • prodloužená stříška.

Sportovní korba

V jejím případě nás potěšilo, že ji lze aplikovat oběma směry, takže dítě můžete uložit proti směru jízdy a uvidíte na něj. Také u sportovní části je třeba zmínit několik předností:

 • pětibodové bezpečnostní pásy,
 • polohování zádové opěrky,
 • možnost nastavit polohu nožiček.

Autosedačka

Poslední částí kočárku BEXA Ultra U6 2017 je autosedačka s nosností do 13 kilogramů. K ní si můžete dokoupit i speciální adaptér. Jinak nabízí i možnost rozšíření o Isofixovou bázi. My jsme měli to štěstí, že jsme adaptéry dostali v rámci nákupu zdarma.

Výhody kočárku BEXA Ultra U6 2017:

 • Poměr cena/výkon je bezkonkurenční vzhledem k obsahu věcí v balení.
 • Kočárek BEXA Ultra U6 2017 je obvykle dodáván s tříletou zárukou.
 • Praktický je spodní box na uložení věcí, tam se jich vejde poměrně dost, navíc je uzavíratelný.
 • Elegantní vzhled.
 • Bohaté nastavení přispívající k pohodlí dítěte.

Nevýhody kočárku BEXA Ultra U6 2017:

 • Někomu nemusí vyhovovat barevné provedení U6.
 • Na někoho může plastová vanička hluboké korby působit lacinějším dojmem.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.