Vyzkoušeli jsme wellness pobyt pro dva

Rate this post
Pravidelné psaní recenzí dá občas zabrat, o tom nemějte žádných pochyb. Proto jsme se rozhodli, že naší další recenzi spojíme s užitečným, abychom také nabrali trochu sil a zároveň vám přinesli něco nového. Rozhodli jsme se tedy otestovat některý z nabízených zážitkových pobytů, které nabízí současný trh. A nutno podotknout, že jich je více než dost.

Naším cílem se stal wellness pro dva. Zasloužená odměna redakce, při níž otestujeme, jak to vlastně s takovými zážitkovými pobyty chodí. A kde jinde bychom si jej mohli zakoupit nežli u přeborníka na tento sortiment, jímž je zážitková agentura Allegria.

Lázeňský pobyt s pivní kúrou

Při procházení desítek nejrůznějších nabídek nás jako mužské pokolení zaujal lázeňský pobyt s pivní kúrou pro dva, probíhající v klášteru Hradiště nad Jizerou. Zvolili jsme variantu s trváním na dva dny a jednu noc za zajímavou cenu 4 580 Kč.

Voucher přišel obratem a nám už jenom zbývalo, objednat si volný termín. Je pravdou, že hotel Malý pivovar Klášter pocházející z 12. století nás zaujal hned na prví pohled. Takhle nějak si představujeme zážitek, který probíhá v dobových a stylových prostorách a na člověka působí hodně příjemným dojmem.

Vyrážíme na pivní kúru

Wellness pobyt pro dva tohoto typu měl velice jednoduchý scénář. Příjezd do hotelu jsme měli už ve čtrnáct hodin, kde jsme se přihlásili na recepci a byli seznámeni se vším, co nás během dne čeká. Náš balíček služeb byl poměrně pestrý, a kromě noclehu ve dvoulůžkovém pokoji nám toho přinesl ještě mnohem více.

Vše začínalo slavnostním přípitkem skleničkou sektu. Pak následovalo to, co láká asi spoustu mužů. Pivní lázeň se zábalem, při níž jsme navíc mohli konzumovat klášterní pivo. V ceně voucheru jsou dvě lahve o objemu 0,3 litru. Poté přišla na přetřes kvalitní a lahodná večeře v hotelové restauraci. Alternativou byla i restaurace s názvem Skála. My jsme nakonec dali přednost té hotelové.

Zapomínat bychom neměli ani na informaci o ostatních wellness službách. Ve vyhrazených časech je možné navštěvovat bazén a vířivku. Takové porci relaxačních procedur jednoduše nelze odolat. A závěr naší pivní kúry? Ten měl jednoduchou podobu. Vynikající a bohatá snídaně před odjezdem domů. Je pravdou, že k dispozici je i hromada dalších přidružených služeb, jakými jsou třeba bezplatné parkování před hotelem nebo Wifi připojení na pokoji.

Allegria je králem zážitků

V této recenzi bychom rádi zhodnotili nejenom samotný wellness pobyt pro dva, který jsme mimochodem objednali na internetovém portálu https://www.firmanazazitky.cz/romanticke-pobyty/. Je třeba zmínit se i o profesionálních službách zážitkové agentury Allegria. V jejím případě jsme byli doslova nadšeni z bohatého výběru zážitků pro všechny typy lidí. Zároveň vám přišlo zajímavé, že wellness pobyty pro dva si člověk nemusí kupovat jen pro sebe, ale může je také darovat. A pokud náhodou nevíte, čemu dává obdarovaný přednost, snadno na to vyzrajete. V nabídce můžete volit z několika cenově dostupných voucherů. Výsledný nákup pak bude na konkrétním člověku. Za naší redakci můžeme konstatovat, jen více takových recenzí, jejichž součástí se můžeme stát. Osobní zkušenost tohoto typu je zkrátka příjemná a inspirující. O tom se ostatně můžete přesvědčit na vlastní kůži.

Výhody zážitků od firmy Allegria:

  • Pestrý výběr wellness pobytů pro dva.
  • Odlišný charakter jednotlivých pobytů.
  • Vhodné pro páry i kamarády.
  • Vybírat si můžete nejenom z wellness pobytů, ale i ostatních zážitků.

Nevýhody zážitků od firmy Allegria:

  • V ceně jsou předem vybrané procedury, ostatní si musíte dokoupit.
  • Za balíček zhotovený na míru si občas připlatíte.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.