Recenze domácího kina Samsung HT-J4550

4/5 - (4 votes)
Domácí kina nachází u zákazníků stále větší popularity. Každý druhý občan ČR si chce dopřávat prvotřídního zvukového projevu, ať už jde o přehrávání filmů nebo hudby. A proto jsme pro vás v dnešní recenzi otestovali jeden z nejoblíbenějších produktů tohoto typu.

Je to domácí kino Samsung HT-J4550. To se prezentuje velice zajímavými technickými parametry v kombinaci s přijatelnou pořizovací cenou. Na úvod jen zmíníme, že jde o klasickou 5.1 sestavu, jejíž součástí jsou čtyři sloupové reproduktory, jeden středový a subwoofer. Nedílnou součástí je samozřejmě i potřebný Blue-ray přehrávač.

Milé překvapení po vybalení

Pustíte-li se do rozbalování domácího kina Samsung HT-J4550, budete s výsledkem velice mile překvapeni. Čeká na vás poměrně elegantní sestava o přijatelných rozměrech. To znamená, že s umístěním domácího kina nebudete mít problém pravděpodobně v žádném obývacím pokoji, potažmo v interiéru.

Součástí dodávaného příslušenství je bezpochyby i potřebná kabeláž, dálkové ovládání včetně tužkových baterií a v neposlední řadě návod na zapojení a obsluhu. Podle něj lze postupovat poměrně rychle, a co nevidět budete mít sestavu složenou. Pak nezbývá, než se pustit do přehrávání.

Technické parametry domácího kina Samsung HT-J4550

První co nás při testování zajímalo, byl samozřejmě zvukový projev, který nabízí celkový výkon až 500 W. Nutno podotknout, že nezklamal. Díky Blue-ray přehrávači je možné spustit libovolné podporované disky. Chybět vám nebude ani FM tuner s funkcí RDS.

S uživatelským ekvalizérem lze dělat divy. S pomocí digitálního zesilovače se domůžete zvuku Dolby True HD, respektive Dolby Digital Plus. Prostorové ozvučení, jak se patří.

S přihlédnutím k používání tohoto výrobku se možná ptáte i na konektorovou výbavu. Ta je uvedena níže:

 • Digitální optický audio vstup
 • USB
 • AUX výstup
 • HDMI výstup

Praktické funkce domácího kina

Po vyzkoušení domácího kina Samsung HT-J4550 nesmíme opomenout ani na prezentaci několika nejdůležitějších funkcí produktu, z nichž budete mít určitě radost.

Je to například bezdrátová technologie Bluetooth, TV Sound ON, CD Ripping na vložený USB disk nebo funkce BD Wise. Co se týče samotného přehrávače, nezklamal nás při přehrávání žádných zvukových ani vizuálních formátů. Velice příjemná bylo také DLNA neboli AllShare.

Velkým přínosem jsou bezpochyby internetové aplikace, s nimiž se dostanete k požadovanému obsahu daleko dříve, než kdy předtím, potažmo rychleji než u předchůdců modelu Samsung HT-J4550.

Výhody domácího kina:

 • Velice příjemný zvukový projev.
 • Nemá problém s jakýmkoliv přehrávaným formátem.
 • Možnost připojení k internetu.
 • Žádné šumivé a rušivé elementy při zvýšení hlasitosti.
 • Přináší lepší a daleko propracovanější úroveň Full HD zábavy.
 • Kvalitní mechanické zpracování odpovídající preciznosti značky Samsung.

Nevýhody domácího kina

 • Pro někoho možná až příliš krátké propojovací kabely k zadním reproduktorům.

Jestliže si chcete dopřávat osmi zvukových režimů, aktuálních verzí aplikací využívajících internet a pohodlné kompatibility s mobilními zařízeními, bude domácí kino Samsung HT-J4550 pravděpodobně tou správnou volbou. Za pořizovací cenu od.7 500 Kč získáte velice dobrý nadstandard, s nímž se pojí nejenom multimediální využitelnost, ale hlavně ona zmiňovaná kvalita zvukového projevu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.