Recenze kolečkových bruslí K2 VO2 100 X Pro Men

Tuto recenzi budeme věnovat spíše mužské populaci, a hlavně vyznavačům pohybových aktivit. Měli jsme totiž tu možnost vyzkoušet pánské kolečkové brusle K2 VO2 100 X Pro Men, s nimiž si užijete spoustu pohybu a zábavy na jakékoliv cyklostezce a místech k tomu určených. Tak jsme to měli minimálně my a nyní vám z tohoto zážitku přinášíme stručnou recenzi.

Kategorie kolečkových bruslí

Při výběru vhodného modelu k testování jsme se zamýšleli nad tím, jakou kategorii produktu vlastně zvolíme. Nakonec padla volba na Fitness Performance. A právě do této skupiny produktů patří i kolečkové brusle K2 VO2 100 X Pro Men, které jsou určeny pro tréninkovou sportovní jízdu. A to se nám jednoduše líbilo.

Pohodlí na prvním místě

Naše recenze kolečkových bruslí K2 VO2 100 X Pro Men musí začít jediným. A to jsou pocity poté, co jsme měli možnost nazout si brusle na nohy. V tomto případě převládaly pocity související s pohodlím a komfortem. Vliv na to bude mít s největší pravděpodobností vložka, jež se dokonale přizpůsobila chodidlu, a to po několika ujetých metrech.

V rámci vnitřního provedení lze určitě zmínit několik předností.

 • Fit technologie pro přizpůsobení tvaru chodidla
 • Technologie Vortech Ventilation System pro patřičné odvětrání

Díky těmto přednostem máte záruku, že se vám nohy v bruslích nebudou nadměrně potit a vy si budete po celou dobu sportování užívat patřičného komfortu.

Zajímavé technické parametry

Pro ty, kteří mají s kolečkovými bruslemi dlouhodobější zkušenosti bychom měli přinést i několik základních technických parametrů, jež mohou být při výsledném nákupu celkem rozhodující informací.

 • Použitá kolečka K2 2x 100 + 2x 90 mm / 83A
 • Vynikající ložiska ILQ 9
 • Rám typu VO2 Pro Alu

Díky aplikovanému rámu jsme se dozvěděli, že do kolečkových bruslí K2 VO2 100 X Pro Men lze vložit kolečka s maximálním rozměrem až 100 milimetrů.

Stačí snadno utáhnout a můžete vyrazit

Pánské kolečkové brusle K2 VO2 100 X Pro Men jsou spojeny ještě s jedním velice přínosným systémem, jemuž jsme přišli hodně rychle na chuť. A tím je Speed Lacing. Tento výraz už do značné míry prozrazuje, že se týká centrálního dotahování kolečkových bruslí. Řešení s kapsičkou na jazyku pro uložení koncovky šněrování je velkým přínosem a my jej rozhodně vyzdvihujeme.

Zapomínat bychom neměli ani na manžetovou přezku a nártový suchý zip. Pokud jde o barevné provedení, máme za to, že kombinace černé barvy s oranžovými prvky vypadá velice zajímavě a minimálně na našich nohách se celkem vyjímala. Kolečkové brusle K2 VO2 100 X Pro Men po pár metrech jízdy jednoduše nebudete chtít sundat, protože pokud alespoň trochu ovládáte jízdu na tomto sportovním náčiní, přijde vám velice pohodlná a nenáročná.

Výhody kolečkových bruslí K2 VO2 100 X Pro Men:

 • Kvalitní zpracování vnějšího materiálu.
 • Propracovanost i těch nejmenších detailů promítajících se do celkového vzhledu bruslí.
 • Systém utahování tkaniček je doslova bezkonkurenční.
 • Brusle jsou při použití velice rychlé a snadno ovladatelné.
 • Poměr cena/výkon bude jen stěží hledat konkurenta v této kategorii.
 • Maximální pohodlí při delší jízdě, a to díky speciální vložce.

Nevýhody kolečkových bruslí K2 VO2 100 X Pro Men:

 • Během testování kolečkových bruslí K2 VO2 100 X Pro Men jsme bohužel nenarazili na žádná negativa, jež by nám vadila.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi
 • 1
  Share

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *