Recenze zubního kartáčku Philips Sonicare HealthyWhite+

Zubní kartáček je nepostradatelnou každodenní pomůckou kohokoliv z nás. Pakliže chcete vyměnit klasický kartáček za ten elektrický, modernější a daleko účinnější, přinášíme vám jeden zajímavý tip. Tím je populární zubní kartáček Philips Sonicare HealthyWhite+ HX8911/01, který jsme vyzkoušeli na vlastní kůži a nyní se s vámi podělíme o naší zkušenost.

Obsah balení

Řada elektrických zubních kartáčků Philips Sonicare je velice populární a zaujímá nejenom svou funkčností, ale i svým vzhledem. O tom se mimochodem přesvědčíte okamžitě poté, co vybalíte kartáček.

Obsahem balení je nejenom tělo Philips Sonicare HealthyWhite+ HX8911/01 v příslušném barevném provedení. My osobně jsme vsadili na černé vyhotovení, které mimochodem vypadá hodně elegantně a luxusně. Kromě samotného těla byly v balení ještě další tři věci:

 • kartáčková hlava DiamondClean,
 • hygienická cestovní krytka,
 • cestovní nabíječka.

Proč jsme zvolili Philips Sonicare HealthyWhite+ HX8911/01?

Možná se ptáte, proč jsme v přemíře elektrických zubních kartáčků zvolili k testování právě tento model? Důvod je velice jednoduchý. Tato značka a konkrétně i modelová řada patří ke špičce ve svém oboru, takže z pohledu kvalitní péče o zuby nebylo moc o čem přemýšlet.

První, co nás na zubním kartáčku Philips Sonicare HealthyWhite+ HX8911/01 zaujalo byla šetrnost s jakou dochází k čištění zubů. Na to má vliv především 31 000 kmitů v kombinaci s velice jemnými vlákny umístěnými na hlavici. Díky tomu se můžete během několika týdnů zabavit nevzhledných skvrn na zubech.

Milým překvapením je i mírné zahnutí této hlavice, která nám umožnila dostat se pohodlně k zadním zubům, což se hodně liší od levnějších a nekvalitních modelů elektrických zubních kartáčků.

Velmi nás také překvapila výdrž baterie tohoto elektrického kartáčku, která podle našeho používání (čištění ráno i večer kolem 3 minut) vydržela kolem 1 měsíce.

Časovač je příjemným bonusem

Každý určitě ví, že zuby je třeba čistit odpovídající dobu, a to alespoň v časovém úseku dvou minut. A právě o jeho hlídání se stará zubní kartáček Philips Sonicare HealthyWhite+ HX8911/01. Vy se v podstatě nemusíte o cokoliv starat, protože po dvou minutách dojde k automatickému zastavení hlavice. Škoda jen, že nelze navolit časovač na jinou dobu – nám by se například líbila doba čištění zubů na tři minuty.

A aby hlídání času nebylo příliš složité kvůli rovnoměrnému vyčištění zubů, umí Philips Sonicare HealthyWhite+ HX8911/01 ještě signalizaci po třiceti sekundách. To pro nás byl impuls k tomu, že je nejvyšší čas čistit jinou část zubů. Je pravdou, že na tuto vymoženost se velice rychle a příjemně zvyká.

Režimy čištění zubů

Milé překvapení přichází také z pohledu prezentovaných režimů. Tím prvním je režim Clean, který je využívám pro každodenní čištění zubů. Druhý režim se jmenuje White, což o mnohém vypovídá. Právě prostřednictvím něho budete schopni efektivněji odstranit hlavně povrchové skvrny na zubech.

My osobně jsme byli s takovou výbavou nadmíru spokojeni, protože každý z režimů má ještě tři stupně intenzity.

Výhody zubního kartáčku Philips Sonicare HealthyWhite+ HX8911/01:

 • Lepší a účinnější odstranění plaku ze zubů nežli s běžným zubním kartáčkem.
 • Bezkonkurenční poměr mezi cenou a přidanou hodnotou.
 • Bělící režim v kombinaci s bělící pastou přináší opravdu viditelné výsledky.
 • Nenáročné dobíjení.
 • Dlouhá výdrž baterie.
 • Jeden kartáček může používat celá rodina, stačí jen měnit výměnné hlavice.
 • Hlídací interval pro čištění zubů.

Nevýhody zubního kartáčku Philips Sonicare HealthyWhite+ HX8911/01:

 • Sonický kartáček může pro někoho představovat trochu vyšší vstupní investici.
 • Počítat musíte i s vyššími náklady za pořízení nových hlavic.
 • Časovač čištění zubů pevně nastaven na 2 minuty, bez možnosti změny.
 • Setkat se lze s tím, že součástí balení nebude český návod.
 • V balení není cestovní pouzdro.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi
 • 1
  Share

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *