Spolehlivý a jednoduchý přístřešek

Rate this post
Venkovní akce, ať už jsou to ty kulturní, rodinné nebo sportovní, jsou velmi oblíbeným zpestřením volného dne. Zábava, sportovní výkony, občerstvení, které k tomu patří, ale i další činnosti spojené s organizací akce mohou být narušeny nepříznivým počasím. To bohužel nikdo neovlivní, a tak se organizátoři vždy snaží najít vhodné řešení. Použít se v tomto případě dá nejen reklamní stánekprodejní stánek, ale i párty stan pro větší společnost.

Efektivita a jednoduchý design

Všechny tyto venkovní akce, ale i volební a reklamní kampaně mohou být bez problému realizovány, jestliže si lidé včas zajistí již zmíněné přístřeší. Reklamní stánek a promo stánek může zvýšit efektivitu celé volební kampaně, jeho poměrně jednoduchý design tak umožňuje vizuálně prezentovat důležité informace a zviditelnit je cílovému publiku. Prodejní stánek má v podstatě stejný cíl. Pro rodinné oslavy, svatby nebo jinou větší sešlost velmi dobře poslouží párty stan, který může být až 9 metrů dlouhý.

Výhody

Všechny tyto přístřešky mají jedno společné, maximální pokrytí před nepříznivým počasím. Ano, cílem všech takových stanů a přístřešků je ochrana před deštěm, větrem nebo slunečním žárem v letních měsících. Další výhodou je snadná montáž konstrukce, která je z lehkého hliníkového profilu. Nízká hmotnost umožňuje mobilitu, tedy přesun stánku na jiné místo. Tyto stánky jsou stabilní ochranou, jejich funkčnost je velmi rozmanitá a design je poměrně jednoduchý. Také krycí plachta je z odolného materiálu, který velmi dobře odolává dešti. Nabídka firem je rozšířena dokonce i o stánky různých barevných kombinací. Tyto reklamní nebo prodejní stánky jsou ukotveny pevnými kotvícími kolíky a lanky. Mnohé stánky se dají rovněž rozšířit, stačí přidat další část konstrukce a plachtu spojit zipem. Cena stánků je také velmi zajímavá, ale ta se velmi liší v závislosti na složitosti a velikosti konstrukce.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.