Recenze automatické pračky AEG ProSteam L7FBE48SC

Rate this post
Každý z nás potřebuje pravidelně vyprat špinavé prádlo, o tom není žádných pochyb. Jestliže má vaše pračka ta nejlepší léta za sebou nebo si jen chcete koupit novou, možná vám bude nápomocna naše recenze. Rozhodli jsme se otestovat jednu z moderních automatických praček AEG ProSteam L7FBE48SC. Model, který stojí určitě za zvážení.

Základní technické parametry a vzhled

V dnešní době vybíráme pračku nejenom podle toho, co všechno umí, ale také jak vypadá. V případě modelu AEG ProSteam L7FBE48SC nemůžete rozhodně šlápnout vedle. Moderní vzhled je zřejmý na první pohled. Vše navíc dokresluje černý ovládací panel s jednotlivými prvky.

Pokud jde o rozměrové provedení automatické pračky, můžete počítat s velikostí 847 x 597 x 576 mm. Volně stojící spotřebič má čtyři nastavitelné nožky a bílou barvu. Vhod přijde i informace o délce napouštěcí hadice. Ta je dlouhá 150 cm a ta vypouštěcí má délku 145 cm. Příkon této pračky je 2 200 W.

Užívejte si praní díky spoustě programů

remote.jpg

aeg.cz

Recenze automatické pračky AEG ProSteam L7FBE48SC vznikla mimo jiné díky použitému motoru ÖKOinvertor. Ten je tichý, výkonný a má dlouhou životnost. Co nás však mile překvapilo byly nabízené funkce praní, včetně těch přidružených.

Automatickou pračku od AEG jsme pochopitelně otestovali hodně důkladně a prošla několika zátěžovými testy. Výsledek? Na výbornou. Zvolit si můžete například volbu pro extra máchání, odložený start a protipěnový systém. Vynikající je také technologie Fuzzy, která reaguje na to, kolik náplně v pračce je. Označení automatická pračka je tedy zcela na místě.

Dopřejte si více než jenom standard

Je pravdou, že automatická pračka AEG ProSteam L7FBE48SC je doslova nabytá moderními technologiemi. Užívat si můžete kupříkladu funkce SoftPlus, díky níž jsme získali skutečně hebké a jemné prádlo. Když jsme naopak využili systém ProStream, v podstatě odpadla jakákoliv nutnost žehlení. A v podobném duchu bychom mohli pokračovat. Taková funkce ProSence je spojena s šetřením vody a energiemi.

Z těch nejdůležitějších vlastností pračky AEG ProSteam L7FBE48SC bychom měli zmínit třeba buben s náplní na 8 kg, kontrolu vyvažování bubnu, ale také dětský bezpečnostní zámek. Chybět vám nebudou tři přihrádky dávkovače pracího prášku a hned několik programů pro různé typy prádla. Maximální otáčky při odstřeďování jsou 1 400 otáček za minutu. Z pohledu energetické třídy lze zmínit kategorii „C“.

Výhody automatické pračky AEG ProSteam L7FBE48SC:

  • Velký a snadno přístupný buben.
  • Značené množství programů.
  • Tichý chod.
  • Rychlé pracovní cykly.
  • Jednoduché ovládání.

Nevýhody automatické pračky AEG ProSteam L7FBE48SC:

  • Tišší signalizace dokončeného praní.
  • Plastové zpracování lemu dvířek.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.