Recenze sluchátek Apple AirPods 2019 MV7N2ZM/A

Rate this post
Dnešní recenze bude zaměřena na majitele chytrých telefonů značky Apple a zároveň na milovníky hudebního poslechu. Rozhodli jsme se pro vás otestovat sluchátka amerického výrobce. Jde o model Apple AirPods 2019 MV7N2ZM/A, který oproti předchozí generaci přináší řadu věcí navíc. Objevte s námi to podstatné, bez čeho se pravděpodobně neobejdete.

Design ctí standard AirPods

Nejprve se budeme věnovat vizuální stránce sluchátek Apple AirPods 2019 MV7N2ZM/A. Ty se z pohledu designu nevymykají preciznímu provedení produktů tohoto výrobce. Sluchátka mají bílou barvu, dokonale padnou do uší a nevypadávají. I když to může být pochopitelně individuální záležitost. V našem případě s tím ovšem nebyl problém.

Součástí sluchátek je i nabíjecí pouzdro, do něhož se sluchátka schovají a kde se nabíjí. A celková hmotnost? Ta je kolem 38 gramů, takže o nich v podstatě vůbec nevíte.

7ed5ed483d869b31cc3418491ed266c4 mm1600x16001

apple.com

Vylepšení oproti předchozí generaci

V případě recenzí se snažíme být skutečně důslední, což platí i zde. Rozhodli jsme se proti otestovat Apple AirPods 2019 MV7N2ZM/A vůči staré generaci sluchátek. Model z roku 2019 je až dvojnásobně rychlejší, pokud jde o přepínání mezi jednotlivými zařízeními. Zároveň se snížila latence přibližně o třicet procent.

Vypíchnout lze i rychlejší spojení u telefonních hovorů. Z praxe jsme vypozorovali, že model Apple AirPods 2019 MV7N2ZM/A si v tomto ohledu polepšil asi o 1,5násobek. Zároveň nesmíme zapomenout ani na výdrž, která bude zajímat mnohé z vás. V praxi jsme si ověřili, že nám sluchátka vydrží přehrávat hudbu necelých pět hodin. A to je velice uspokojivá hodnota.

Nový čip udělá svoje

Kombinace nových technologií s čipem H1 se promítá především do uživatelského prostředí. Jednotlivé prvky rozeznají například to, že máte sluchátka v uších. Když je vyndáte, tak dojde k pozastavení hudby. Spolehnout se můžete i na bezchybné připojování a odpojování k mobilnímu telefonu či jiným zařízením.

Vypíchnout musíme také vynikající filtraci okolního hluku. Velkým pomocníkem při ovládání a používání sluchátek Apple AirPods 2019 MV7N2ZM/A bude Siri. Optická a pohybová čidla dodávají těmto sluchátkám na atraktivitě.  Opomíjet nesmíme ani na výdrž při volání se sluchátky. Ta oproti poslechu hudby trochu klesá na příjemné tři hodiny.

Zhodnocení na závěr

Se sluchátky Apple AirPods 2019 MV7N2ZM/A si užijete bezpochyby bohatý a kvalitní zvuk, včetně hlasového přenosu. Potěší vás i rychlé nabíjení, kdy za 15 minut v pouzdře získáte další 2 až 3 hodiny používání. Zkrátka povedená sluchátka od Applu.

Výhody sluchátek Apple AirPods 2019 MV7N2ZM/A:

  • Luxusní provedení.
  • Originální vzhled.
  • Dobrá výdrž baterie.
  • Optimální velikost.

Nevýhody sluchátek Apple AirPods 2019 MV7N2ZM/A:

  • Starší model.
  • Nelze ovládat hlasitost na sluchátku.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.