Recenze akvária Invital EasyTank Cascade LED 17 l

Rate this post
Čas od času bychom vám měli přinést recenzi také o něčem jiném, než jsou pouze výdobytky z oblasti elektroniky a podobně. Tentokrát jsme se rozhodli pro něco nezvyklého. Každý si jistě vzpomene na mladistvá léta, kdy chtěl mít akvárko s rybičkami. Jenže, všechno se v té době prodávalo zvlášť, člověk tomu příliš nerozuměl, a tak z toho sešlo. Dnes to však lze řešit úplně jinak.

A právě k tomu směřuje naše recenze. Pustili jsme se do testování akvária Invital EasyTank Cascade LED 17 l v bílé barvě. To je typickým příkladem toho, že vše v jednom se dá koupit, a ještě to dobře vypadá.

Vzhled zaujme každého

První, čemu jsme se při testování akvária Invital EasyTank Cascade LED 17 l věnovali a proč si ho možná vybere i vy je design. Toto akvárium spadá do kategorie těch moderních, čemuž napovídají už samotné zaoblené hrany vpředu. Tím do jisté míry akvárium vyčnívá oproti všem klasickým. Navíc prosklená část je zakomponována ve spodním podstavci a zároveň obsahuje víko v podobném stylu. Vše tak působí velice komplexním a líbivým vzhledem.

28275 20023692951

My jsme si vybrali akvárium Invital EasyTank Cascade LED 17 l v bílé barvě, které vypadá dosti elegantně. Neprohloupíte však ani v okamžiku, kdy vsadíte na jeho černou verzi. Tento typ akvária můžete sladit v podstatě s jakýmkoliv nábytkem. Objem akvária je 17 litrů. Jeho celkové fyzické rozměry jsou 400 x 400 x 160 milimetrů.

Co všechno je součástí akvária?

Když jsem na počátku všeho psali, že toto akvárium obsahuje vše v jenom, tak jsme to mysleli vážně. Právě v horním krytu je nenápadně umístěno vše potřebné. A to třeba filtrace. Ta nikterak neruší moderní design akvária Invital EasyTank Cascade LED 17 l. Průtok vody je 300 litrů za hodinu. Nechybí zde ani LED osvětlení, které je pro rybičky naprosto důležité. Zároveň přispívá k pěstování vodních rostlin. Jde o světlo s podáním barev 8 500 K. Výkon osvětlení je 5 W.

Zmínit bychom se měli také o tom, že akvárium neobsahuje žádné topítko. To však není nic proti ničemu, když jej umístíte v místnosti, kde se teplota pohybuje nad 20 °C. Takže běžná pokojová teplota.

Malý vodopád vypadá opravdu dobře

Co bychom chtěli v rámci akvária Invital EasyTank Cascade LED 17 l opravdu vypíchnout je princip fungování filtrace. Právě výtok z filtrace je realizován prostřednictvím malého vodopádu, který se snáší z vrchního víka do vody. To působí originálním, uklidňujícím a příjemným dojmem.

Naším dalším postřehem je i dobře řešené zaoblené prosklení vpředu. K tomu bychom se chtěli vrátit. Pokud si myslíte, že bude negativně zkreslovat vzhled a velikost rybiček, tak jste na omylu. I my jsme z něho byli vyvedeni a mile překvapeni.

Je pravdou, že kompaktní akvária v poslední době získávají na své popularitě. Zkrátka možnost zakoupit si vše v jednom. Jen málokteré z nich je ale spojeno s tak zajímavým designem, jako právě akvárium Invital EasyTank Cascade LED 17 l. Je to samozřejmě individuální záležitost, za nás jej však můžete v každém případě doporučit.

Výhody akvária Invital EasyTank Cascade LED 17 l:

  • Moderní až nadčasový vzhled.
  • Vodopád je opticky zajímavou součástí akvária.
  • Velice přijatelná cena za celý set.
  • Akvárium se vyrábí také v menší 7 litrové verzi.
  • Výběr ze dvou barevných variant.
  • Kvalita zpracování.

Nevýhody akvária Invital EasyTank Cascade LED 17 l:

  • Pro někoho může být vodopád v noci trochu hlučnější.
  • Víko musí být vždy nasazeno, protože je v něm potřebná technika a osvětlení.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.