Recenze podložky na stavění LEGO Duplo 2304

Rate this post
Dnešní recenze bude trochu jiná v tom, že jsme se díky její přípravě měli možnost vrátit do svých dětských let. A to je příjemné. Zaměřili jsme se na produkt vhodný pro ty nejmenší. Na výrobek ideální pro děti milující LEGO. Vyzkoušeli jsme podložku na stavění LEGO Duplo 2304, která je v podstatě takovou nezbytnou základnou a odrazovým můstkem pro výstavbu čehokoliv z Lega.

Nečekejte více, než podložku

Podložka LEGO Duplo 2304 dorazila v pěkném originálním obalu výrobce Lego a společně s ní i nějaké další objednané modely pro stavění, abychom produkt vyzkoušeli opravdu do sytosti. Při objednání samozřejmě počítejte s tím, že součástí balíčku je pouze podložka. To znamená, že výrobek neobsahuje žádné další stavební kostky. Na první pohled od ní asi nikdo neočekává nic světoborného, přesto její precizní zpracování stojí za zmínku.

lego podlozka

zdroj: lego.com

Bezpečný doplněk pro stavění

LEGO Duplo 2304 je podložkou, která je vyrobena z velice příjemného materiálu. Osobně oceňujeme její tenkost a ohebnost. Její celkové zpracování je bezpečné, což odpovídá i tomu, pro jakou věkovou skupinu je tento druh hračky primárně určen. Jsou to děti ve věku od dvou do pěti let. Zkrátka pro příznivce herních kostek LEGO Duplo.

I když má podložka na stavění LEGO Duplo 2304 oficiální označení „velká“, její rozměry jsou 38 x 38 centimetrů. Na druhou stranu se na takový produkt musíme dívat očima malého dítěte. Pro něj bude podložka patřičně rozměrná a nabídne mu dostatek prostoru pro stavění.

Budování vlastního světa

Podložka pro stavění LEGO Duplo 2304 má dětem umožnit tvorbu jejich virtuálního světa. To znamená, že podporuje tvořivost, nápaditost, kreativitu a zároveň motorické schopnosti. Z vlastní zkušenosti můžeme potvrdit, že kostky LEGO Duplo se k podložce přichytávají velice snadno a rychle. Zároveň dobře drží. Na druhou stranu není třeba vyvíjet větší sílu pro jejich odtržení. Pro malé děti je tohle všechno tak akorát.

Zmínit bychom měli také fakt, že podložka LEGO Duplo 2304 je určena pro chlapce i dívky, takže tvořivost vlastních dětí nemusíte omezovat u žádného z nich.

lego podlozka zelena

zdroj: lego.com

Pořiďte si stavebnice LEGO Duplo

Vzhledem k tomu, že balení obsahuje pouze jeden díl v podobě podložky pro stavění LEGO Duplo 2304, je vhodná pro ty, kdo vlastní stavebnice LEGO Duplo nebo uvažují o jejich nákupu. V tomto směru dává výrobce dětem celkem na výběr. Pořídit totiž můžete přemíru stavebnic. My jsme v rámci testování tohoto výrobku zvolili některé z nich.

 • Parní vláček
 • Náklaďák a pásový bagr
 • Nákladní vlak
 • Hasičská stanice
 • Policejní motorka

Tohle všechno a mnohé jiné mohou vaše děti vybudovat na podložce pro stavění LEGO Duplo 2304. Popřípadě jim koupíte velký box s kostkami a umožníte prohlubovat vlastní tvořit. My jsme se během testování této podložky v kombinaci s dalšími Lego kostičkami přesvědčili o tom, že výrobce LEGO je právoplatně tím největším profesionálem v tomto oboru. A nutno podotknout, že i my jsme se rádi alespoň na krátkou chvíli vrátili do dětských let.

Výhody podložky na stavění LEGO Duplo 2304:

 • Možnost zakoupit více podložek a vytvořit tak ještě vetší stavební plochu.
 • Ohebnost a zároveň dostatečná pevnost podložky.
 • Kvalita zaručená výrobcem Lego.
 • Kostičky jdou snadno přikládat a odnímat.
 • Cenová dostupnost.

Nevýhody podložky na stavění LEGO Duplo 2304:

 • Někomu může vadit, že podložka je spíše měkká.
 • Při stavění nelze podložku použít jako střechu, ale pouze jako podklad.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 500 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Sdílejte recenzi

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.